Виконком Львівської міськради перерахував облдержадміністрації 25 мільйонів

12:24 7 липня 2017 р.

Андрій Садовий пояснив: «Ми платимо 25 мільйонів гривень області, щоб вона виконувала функції з вивезення відходів».

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю: «Сьогодні, 7 липня, виконавчий комітет ЛМР затвердив три рішення «Про зміни до міського бюджету на 2017 рік». Згідно з одним із них, зі загального фонду міського бюджету спрямовано субвенцію обласному бюджету на відшкодування послуг вивезення твердих побутових відходів у сумі 25 мільйонів гривень. Це перший транш».

Міський голова Львова Андрій Садовий підкреслив під час засідання виконавчого комітету: «Ми платимо мільйонів гривень області, щоб вона виконувала функції з вивезення відходів. Це «золота» ціна. Ніде в Україні немає таких прецедентів, щоб платити мільйони за вивезення сміття. Але безпека громадян для нас є на першому місці».

«Також виконавчий комітет прийняв рішення про спрямування з резервного фонду міського бюджету одного мільйона 494 тисяч гривень для проведення невідкладних аварійних робіт з виведення з аварійного стану підпірної стінки на вулиці Лисенка, 43 та затвердив надходження субвенції з обласного бюджету міському бюджету в розмірі 840 тисяч гривень для покращення матеріально-технічної бази в навчальних закладах міста, відповідно до Програми розвитку освіти Львівщини», – повідомили також сьогодні, 7 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу