Виконком Львівської міськради перегляне 4 серпня тарифи на вивезення відходів

09:20 3 серпня 2017 р.

Виконком Львівської міськради

Виконком Львівської міськради
Фото: прес-служба Львівської міськради

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак пояснив: «Ми маємо лист зі Львівської обласної державної адміністрації від 27 липня 2017 року щодо затвердження нових тарифів на вивезення твердих побутових відходів».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак повідомив напередодні ввечері: «Ми маємо лист зі Львівської обласної державної адміністрації від 27 липня 2017 року щодо затвердження нових тарифів на вивезення твердих побутових відходів. У ньому вказано, що Львівська ОДА опрацювала подані перевізниками розрахунки тарифів на вивезення твердих побутових відходів, вони їх погоджують та скеровують нам на затвердження рішенням виконавчого комітету».

Чиновник також поінформував: «У додатку до листа – багато таблиць, адже це шлість перевізників, три групи категорій населення, бюджетні установи, інші споживачі – для усіх окремі тарифи. Ми їх маємо опрацювати і якщо не бачимо помилок, то відповідно до ухвал, вимушені винести їх на засідання виконавчого комітету у цю п’ятницю».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:17 26 жовтня 2020 р.

На Львівщині членкиня дільничної комісії втратила свідомість

25 жовтня близько 21.00 у селі Глухів Сокальского району представниці однієї з дільничних виборчих комісій Ользі Масловській стало погано під час підрахунку голосів і вона втратила свідомість.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу