Виконком Львівської міськради дозволив збудувати дві багатоповерхівки

12:12 28 липня 2017 р.

На засіданні виконавчого комітету ЛМР надали містобудівних умов та обмежень.

У п’ятницю, 28 липня, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Управлінням Служби безпеки України у Львівській області багатоквартирного житлового будинку на вулиці На Нивах, 11» та «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «КП Сихів 2» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Трильовського, 4а та 4б зі знесенням існуючих споруд». Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський уточнив: «Там були дві споруди, їх планують зносити. Це питання розглядається повторно». 

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Картонно-паперова компанія» цеху переробки з виробничими і адміністративними приміщеннями та складськими територіями на вулиці Ковельській зі знесенням існуючих будівель» та «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію громадянами Г. П. Козловським та В. Б. Свіщовою нежитлових приміщень на проспекті Шевченка, 8 за рахунок надбудови частково третього та мансардного поверхів». Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський пояснив: «Це в межах існуючих габаритів та висот, передбачається реконструкція у подвір’ї. Це не житловий фонд. Там будуть офісні приміщення. Всі ці приміщення вони ремонтують».

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про відмову ТзОВ «Холдинг емоцій «!Фест» у наданні містобудівних умов та обмежень на будівництво житлового комплексу з торгово-офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Героїв Майдану, 17а». Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський пояснив: «Немає документації на містобудівному рівні, нема зонінгу і потрібний детальний план. По зонінгу необхідно закінчити опорний план і його затвердити. Містопроект вже на 80% зонінг напрацював, але формально ми не можемо йог проголосувати без опорного плану. Думаю, до кінця року ми зможемо затвердити опорний план. Роботи вони наразі зупинили».

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про відмову громадянці Н. Д. Бабічевій у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію нежитлових приміщень на вулиці Антоновича, 60 під художню майстерню та виставковий зал». Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський пояснив: «Не поданий необхідний перелік документів».

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень громадянину Б. П. Гриціву на реконструкцію з розширенням квартири №4 на вулиці Ярослави Музики, 68 за рахунок мансарди». Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський пояснив: «Не поданий перелік документів, які необхідні для прийняття рішення».

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про відмову громадянину І. І. Дякунчаку у наданні містобудівних умов та обмежень на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вулиці Героїв Крут, 9а». Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський пояснив: «Не поданий повний перелік документів. Також виявлені недостовірні відомості щодо призначення земельної ділянки».

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень громадянину О. С. Сенишину на реконструкцію з розширенням квартири №9 на вулиці Шевченка, 362 за рахунок влаштування балкону»; Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський пояснив: «Подані недостовірні дані».

Виконком ЛМР не прийняв також рішення щодо затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Будівельний альянс-плюс» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими об’єктами громадського обслуговування та вбудовано-прибудованими гаражами на вулиці Пасічній. Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський пояснив: «Під час візування були зауваження управління земельних ресурсів, оскільки по землі право власності набуто шляхом суду і юристи міської ради не брали у цьому участі, тому це рішення ми будемо оскаржувати».

Про це повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу