Виконком ЛМР дозволив забудову біля іподрому

10:30 2 лютого 2018 р.


Фото: skyscrapercity.com

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Калинка» багатофункціонального громадсько-обслуговуючого комплексу на вулиці Стрийській (біля іподрому, ділянка 2)».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю: «Сьогодні, 2 лютого, виконавчий комітет ЛМР прийняв три рішення у сфері містобудування. Розгляд ще одного рішення було перенесено».

«Прийнято рішення «Про надання дозволу на розроблення змін до затвердженої містобудівної документації «План зонування території Львова (зонінг), Залізничний район»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Калинка» багатофункціонального громадсько-обслуговуючого комплексу на вулиці Стрийській (біля іподрому, ділянка 2)»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво громадянином А. І. Шміліховським автомийки самообслуговування на просп. Червоної Калини, 18». Перенесли розгляд питання «Про розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Зеленою, Півколо й Жасминовою», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу