Виконком Львівської міськради дозволив ще одну забудову

13:45 6 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова запевнив: «Забудовник дає публічні гарантії, що до 1 вересня 2019 року буде збудована школа і садочок, щоб люди, які будуть заселятися у нові квартири, мали куди віддавати своїх дітей».

У середу, 6 грудня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР прийняли рішення «Про затвердження внесення змін до детального плану території району забудови, обмеженої проспектом Червоної Калини, вулицями Угорською, Тернопільською й  Луганською (у тому числі території колишнього ДВО «Полярон» на вулиці Угорській та ЗАТ «Львівторгбуд» на вулиці Тернопільській)». На цій території, окрім житлового комплексу, планується будівництво садочка і школи, які повинні бути здані в експлуатацію до 1 вересня 2019 року.

Начальник управління архітектури й урбаністики Юліан Чаплінський зазначив: «Це питання виноситься повторно з гарантіями про будівництво школи».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий: «Забудовник дає публічні гарантії, що до 1 вересня 2019 року буде збудована школа і садочок, щоб люди, які будуть заселятися у нові квартири, мали куди віддавати своїх дітей».

Своєю чергою, забудовник. розповів під час засідання виконавчого комітету: «Школу і садочок ми будуємо у той ж самий час, що й житло, тобто до 1 вересня 2019 року ми маємо здати ці будівлі в експлуатацію. І садочок, і школу, оскільки це має працювати в парі, і діти, які ходитимуть в цей садочок, повинні автоматично переходити в школу. Тобто до 1 вересня 2019 року ці навчальні заклади мають бути збудовані. Ми хочемо зробити школу, яка стане лицем нашого району, за прототипом шкіл Скандинавії».

Про це повідомили сьогодні, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу