Виконком Львівської міськради дозволив облаштувати паркінг на площі Петрушевича

13:00 11 серпня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На засіданні виконавчого комітету ЛМР прийняли в п’ятницю, 11 серпня, 10 рішень, які стосуються видачі містобудівних умов та обмежень на будівництво, розроблення детального плану територій тощо.

Про це повідомили сьогодні, 11 серпня, у Львівській міськраді, де також конкретизували, що, зокрема, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення «Про розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Шота Руставелі й Зеленою та площею Петрушевича». Начальник відділу інженерних споруд, транспорту та геослужби ЛМР Максим Курко поінформував під час доповіді питання на засіданні виконавчого комітету: «Мова в більшості йде про площу Петрушевича. В нас є розроблена документація, з допомогою детального плану ми хочемо розробити розміщення підземного паркінгу. Але звернення було від власника, щоб мати там можливість зробити торгові приміщення. Детальним планом буде встановлено, де має бути паркінг». 

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №502від 9 червня 2017». Максим Курко пояснив: «Мова йде про те, що змінилась кількість квартир, раніше були видані містобудівні умови, зараз у них замість 97 квартир – 126. Але це мова про перепланування існуючої площі, площа, об’єми не змінюються, поверховість також не змінюється. Ця кількість квартир не впливає на кількість паркомісць. Містобудівними умовами передбачена відповідна кількість паркомісць».

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради підйомної платформи для перевезення людей з особливими потребами у СЗШ №95 на вулиці Кавалерідзе, 15». Максим Курко пояснив: «Мова йде про підйомник для маломобільних груп».

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Будімекс Проект» трансформаторної підстанції та розподільчого пункту на вулиці Лінкольна, 6а». Максим Курко пояснив: «Мова йде про трансформаторну підстанцію поруч будинку», - додав Максим Курко, начальник відділу інженерних споруд, транспорту та геослужби.

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Компанія «Дамант» адміністративних приміщень під літерою «Г-1» на вулиці Левандівській, 5 за рахунок прибудови» та  «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво громадянином  С. М. Бурієм багатоквартирного житлового будинку з нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Сулими, 15 та вулиці Кондукторській, 29 зі знесенням існуючих будівель». Максим Курко пояснив: «Там зона Ж1, ми даємо відповідно до регламенту зонінгу обмеження у висоті до 15 метрів в стінах, висота будинку – чотири поверхи. Вони по проекту хотіли більше, але ми їх обмежуємо. У них у власності земельна ділянка. Вони зносять індивідуальні житлові будинки. Ми їх обмежуємо у забудові, при проектуванні вони змушені будуть забезпечити ці показники».

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням громадянами О. О. Проциком і О. Ю. Знак квартири №2 та квартири №4 у будинку №17 на вулиці Канівській за рахунок добудови і надбудови та будівництва господарських приміщень зі знесенням існуючих нежитлових споруд». Максим Курко пояснив: «Одна частина вже реалізована, будуть реалізовувати ліву частину будинку».

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про відмову ТзОВ «Галіндустрія» у наданні містобудівних умов та обмежень на будівництво заводу з виробництва металевих меблів на вулиці Земельній, 22». Максим Курко пояснив: «Там були питання щодо адреси, бо у них всі документи на майно були на адресу іншу, але було рішення адміністрації про зміну адреси на вулицю Земельну, 22. Тому всі документи треба привести у відповідність».

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про відмову гр. Карпин О. М. у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію з розширенням будівлі флігелю на вулиці Івана Франка, 50 за рахунок надбудови». Максим Курко пояснив: «Також нема всіх документів».

Виконком ЛМР прийняв також рішення «Про відмову гр. Ковчу А. В. у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію з розширенням квартири №69 на вул. І. Кавалерідзе, 27 за рахунок простору горища». Максим Курко пояснив: «Нема усіх правоустановлюючих документів».

У міськраді також поінформували: «Одне з питань вирішили перенести на доопрацювання – «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «ДЮК ЛТД» житлового комплексу на вул. Малоголосківській».

Максим Курко пояснив: «Містобудівна рада схвалила їхню поверховість на 4 поверхи. Ми їм надаємо містобудівні умови на всю земельну ділянку, щоб вони у подальших стадіях, якщо будуть хотіти будувати, ці умови не змінювали. Висота стін 15 м, будинок на 4 поверхи. Звичайно, що там є деяка проблема з вулицями, бо там індивідуальна житлова забудова і вулички вузькі. На даний час вже проведена реконструкція вулиці Малоголосківської, яка вже повністю зроблена. В планах – реалізовувати почергово інші вулиці».

Про це повідомили сьогодні, 11 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу