Виконком ЛМР ухвалив розробити стратегію розвитку громадського транспорту Львова

13:00 6 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «У 2018 році проведуть обстеження пасажиропотоків у громадському транспорті Львова».

У Львівській міськраді повідомили в середу, 6 грудня: «Сьогодні виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про розроблення стратегії розвитку міського громадського транспорту Львова». Згідно з прийнятим рішенням, у 2018 році буде проведено обстеження пасажиропотоків у громадському транспорті, а також заходи для вдосконалення маршрутної мережі громадського транспорту».

Очільник управління транспорту ЛМР Ігор Собенко розповів: «Рішення підготовлено у зв’язку із тим, що необхідно провести обстеження пасажиропотоків у Львові, а також вдосконалення маршрутної мережі громадського транспорту. Ми не будемо кардинально змінювати ту систему, яка є зараз. Вона вже відпрацьована. Будемо за рахунок вдосконалення діючих маршрутів впорядковувати перевезення. Також у 2018 році плануємо спільно з фахівцями, науковцями розробити технічне задання і оголосити тендер. Далі, при наявності коштів у бюджеті, будемо проводити це обстеження. Відповідно до рішення, управління транспорту ЛМР буде замовником проведення такого обстеження».

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив: «На сьогодні питання транспорту є надзвичайно складним у Львові, адже суттєво збільшився об’єм приватних машин. Якщо проїхати центром, то він заставлений машинами, зокрема під знаками «Зупинка заборонена». А це суттєво зменшує пропускну здатність вулиць. Коли буде прийнятий Верховною радою Закон, який зараз пройшов перше читання, то ці машини можна буде хоча б евакуйовувати, інакше зима може бути складною. Завтра на сесії міської ради ми також будемо це питання розглядати. Важливою є необхідність придбання нових транспортних засобів: трамваїв, тролейбусів, автобусів. На їх придбання необхідно передбачати кошти у міському бюджеті».

Андрій Садовий додав: «Питання не лише розроблення стратегії, але й наявності транспорту. Нам треба негайно думати про придбання нових 50 трамваїв, хоча б 40 нових тролейбусів і мінімум 100-150 автобусів. І, формуючи бюджет, ми повинні закладати ці кошти. Бо інших шляхів немає. Без нової техніки стратегія працювати не буде».

Міський голова також розповів: «До прикладу, у нас у Львові, у 1991 році, було орієнтовно 234 трамваї. Сьогодні їх 70. Також у два рази було більше тролейбусів. Так само їздили автобуси. З 90-тих років спостерігаємо знищення системи автоперевезень, руйнація електротранспорту. Тому, все потрібно проаналізувати, прорахувати і максимально передбачати в бюджеті кошти на закупівлю нової техніки. Інших варіантів нема. Приватний перевізник цієї функції не виконає. Приватні компанії виводять на маршрут 50, максимум 60% машин. Автобуси просто не їздять. Кажуть, що не рентабельно. Перевізники хочуть вісім гривень за проїзд. А цього бути не може. Люди зараз бідні».

Про це поінформували сьогодні, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:56 22 вересня 2020 р.

У Львові створили онлайн карту розміщення контейнерів для органіки

ЛКП «Зелене місто» створило карту розміщення контейнерів для органіки. Тепер усі охочі можуть побачити онлайн, де розміщені найближчі контейнери для окремого збору харчових відходів біля їх будинку.

Рубрика: Ситуації

16:57 22 вересня 2020 р.

Президент України присвоїв почесне звання чотирьом мешканцям Львівщини

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу