Виконком ЛМР ухвалив розробити стратегію розвитку громадського транспорту Львова

13:00 6 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «У 2018 році проведуть обстеження пасажиропотоків у громадському транспорті Львова».

У Львівській міськраді повідомили в середу, 6 грудня: «Сьогодні виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про розроблення стратегії розвитку міського громадського транспорту Львова». Згідно з прийнятим рішенням, у 2018 році буде проведено обстеження пасажиропотоків у громадському транспорті, а також заходи для вдосконалення маршрутної мережі громадського транспорту».

Очільник управління транспорту ЛМР Ігор Собенко розповів: «Рішення підготовлено у зв’язку із тим, що необхідно провести обстеження пасажиропотоків у Львові, а також вдосконалення маршрутної мережі громадського транспорту. Ми не будемо кардинально змінювати ту систему, яка є зараз. Вона вже відпрацьована. Будемо за рахунок вдосконалення діючих маршрутів впорядковувати перевезення. Також у 2018 році плануємо спільно з фахівцями, науковцями розробити технічне задання і оголосити тендер. Далі, при наявності коштів у бюджеті, будемо проводити це обстеження. Відповідно до рішення, управління транспорту ЛМР буде замовником проведення такого обстеження».

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив: «На сьогодні питання транспорту є надзвичайно складним у Львові, адже суттєво збільшився об’єм приватних машин. Якщо проїхати центром, то він заставлений машинами, зокрема під знаками «Зупинка заборонена». А це суттєво зменшує пропускну здатність вулиць. Коли буде прийнятий Верховною радою Закон, який зараз пройшов перше читання, то ці машини можна буде хоча б евакуйовувати, інакше зима може бути складною. Завтра на сесії міської ради ми також будемо це питання розглядати. Важливою є необхідність придбання нових транспортних засобів: трамваїв, тролейбусів, автобусів. На їх придбання необхідно передбачати кошти у міському бюджеті».

Андрій Садовий додав: «Питання не лише розроблення стратегії, але й наявності транспорту. Нам треба негайно думати про придбання нових 50 трамваїв, хоча б 40 нових тролейбусів і мінімум 100-150 автобусів. І, формуючи бюджет, ми повинні закладати ці кошти. Бо інших шляхів немає. Без нової техніки стратегія працювати не буде».

Міський голова також розповів: «До прикладу, у нас у Львові, у 1991 році, було орієнтовно 234 трамваї. Сьогодні їх 70. Також у два рази було більше тролейбусів. Так само їздили автобуси. З 90-тих років спостерігаємо знищення системи автоперевезень, руйнація електротранспорту. Тому, все потрібно проаналізувати, прорахувати і максимально передбачати в бюджеті кошти на закупівлю нової техніки. Інших варіантів нема. Приватний перевізник цієї функції не виконає. Приватні компанії виводять на маршрут 50, максимум 60% машин. Автобуси просто не їздять. Кажуть, що не рентабельно. Перевізники хочуть вісім гривень за проїзд. А цього бути не може. Люди зараз бідні».

Про це поінформували сьогодні, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:05 27 вересня 2021 р.

У торгівельно-розважальному центрі Львова оселився громадянин однієї з країн Західної Європи

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники управління міграційної поліції головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант».

Рубрика: Ситуації

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу