Вулицю Рутковича у Львові відкриють після 20 травня, – ЛМР

15:00 26 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «На вулиці Рутковича вже замінено водопровід і каналізацію та триває мощення дорожнього покриття».

Про це повідомили сьогодні, 26 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля зазначив: «Капітальний ремонт вулиці Рутковича ми розпочали у 2017 році, у місяці вересні-жовтні, після того як був зроблений і погоджений проект. Минулого року нам вдалося замінити інженерні мережі, замінено водопровід та каналізаційні випуски з будинків. З настанням несприятливого зимового періоду роботи були зупинені. Цього року, у весняний період, роботи відновили».

Андрій Зозуля також розповів: Загалом проектом передбачено кілька цікавих технічних рішень, зокрема, передбачено три пішохідні переходи, які будуть підняті, для заспокоєння руху, з огляду на те, що тут є і дитячий садочок і багато житлових будинків.
Зараз тривають роботи з облаштування дорожнього покриття. Стелимо бруківку. Досі на цій дорозі був асфальт. Також тротуари були зі старої плитки, відповідно, її теж заміняємо на нову. Плануємо завершити усі роботи 10-15 травня, в залежності від погодних умов. Однак вулиця зразу ж не буде відкрита для проїзду, а днів за десять, як вимагає технологія, для того, щоб плитка вистоялася»

Більше інформації – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу