Вулицю Городоцьку відремонтували за 4,163 млн. євро

22:07 13 грудня 2013 р.


Фото: Gazeta.ua

Директор «Львівавтодору» Олег Береза запевняє: «Ми нічого не докупляли. Перебирали кожен камінець і викладали наново».

Як уже повідомляв сьогодні, 13 грудня, «ЩЛ», у п’ятницю у Львові усунуто ще дві перешкоди для транспорту. Зокрема – відкрито для проїзду вулицю Городоцьку, одну з найбільших у місті.

Її ремонтували півроку. З червня десятки маршрутів об'їжджали район вузькими вуличками, стояли у заторах.

Вулиця з'єднує центр з залізничним вокзалом, спальними районами. Львів'яни ходили по піску, переносити дитячі візочки з одного боку на інший жінкам допомагали робітники, що клали плитку. Роботи виконувала турецька фірма «Онур».

До того на вулиці була стара бруківка, з ямами і вибоїнами, трамвайна колія випирала наверх. За цей час переклали нову бруківку, поклали рівне трамвайне полотно та зробили розв'язку.

Ремонт здійснюється за гроші, що виділив Європейський банк Реконструкції та Розвитку. Вартість робіт – 4 млн. 163 тисяч євро.

«Інші міста сидять і чекають, поки їм держава гроші виділить, бо казначейства затримують. Львів уже багато років співпрацює з Європейським банком Реконструкції і Розвитку. Ми беремо позику, тому маємо можливість робити усі ремонти протягом літа, а не у грудні, коли мороз надворі. Тоді, коли отримуємо гроші, віддаємо ЄБРР, – розповідає мер Львова Андрій Садовий. – Саме тому у нашому місті за останній час зроблено величезну кількість робіт».

Робота із бруківкою дуже затратна. Лише сам камінь викладало сто робітників.

А ще робили усі інженерні мережі – з водою, газом, каналізацією. Нову трамвайну колію зробили також сучасною – безшумною. Це досягається за рахунок того, що між бетоном і рейками кладуть гумові прокладки.

«Хоча кам'яна дорога була колись у Львові розрахована для карет, ми не можемо відмовитися від неї і нині, – каже Олег Береза із «Львівавтодор». – Бо вона довговічна. Ці каменюки, які ми перекладали, мають більше ста років і ще в повній придатності. Ми нічого не докупляли. Перебирали кожен камінець і викладали наново. Звісно, що на такому покриттю швидко не розженешся. Також і для автомобілів це мінус. Машини швидко зношуються. Але це обличчя нашої старовинної центральної частини міста. Львівська архітектура без бруківки не має такого вигляду».

Про це повідомляє сьогодні, 13 грудня, «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

12:56 24 січня 2021 р.

Львів'яни підтримали петицію про стерилізацію котів і кішок за кошти бюджету

Львів'яни підтримали петицію про надання субсидій приватним ветеринарним клінікам на стерилізацію безпритульних котів. Вона набрали більше голосів, ніж потрібно для її рзгляду у міській раді - 527 з 500 необхідних.

Рубрика: Ситуації

11:14 24 січня 2021 р.

У Жидачівському районі пішли під лід двоє чоловіків

У суботу, 23 січня, до Жидачівського ВП надійшло повідомлення про те, що близько 13:15 на озері в селі Іванівці Жидачівського району Львівської області провалились під лід два рибалки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу