Вогонь знищив на Львівщині 10 тисяч книг

10:00 2 лютого 2018 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

15 пожежників намагалися врятувати житловий будинок у Яворівському районі.

У четвер, 1 лютого, о 16:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в двоповерховому цегляному житловому будинку в селі Середній Горб у Яворівському районі. На момент прибуття туди пожежників зі селища Івано-Франкове на майже весь будинок був уже охоплений вогнем.

Вогонь знищив у ньому дах і дерев’яне перекриття, 26 металопластикових вікон, п’ять металопластикових дверей, 10 тисяч книг і речі домашнього вжитку на площі 100 квадратних метрів та пошкодив стіни на площі 100 квадратних метрів.

Пожежу в селі Середній Горб ліквідовували 15 рятувальників і чотири одиниці спецтехніки. Про це повідомили сьогодні, 2 лютого, на сторінці Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в інтернет-мережі  «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA