Внутрішнє пасажирське сполучення припиниться 18-го березня о 12:00

15:30 17 березня 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

В Україні 18 березня о 12:00 буде припинено все внутрішнє пасажирське міжміське сполучення: залізничне, автобусне та авіаційне.

Про це заявив під час брифінгу міністр інфраструктури України Владислав Криклій, який зазначив:  «Завтра, тобто зі середи з 12-ї години зупиняються і перестають здійснюватися всі залізничні, авіаційні і автобусні, міжміські, міжобласні та обласні перевезення».

Міністр зазначив, що всі рейси АТ «Укрзалізниця», які розпочнуться до 12:00 вісімнадцятого березня будуть завершині. За словами Криклія, таких рейсів на завтра заплановано 17.

Міністр запевнив: «Ми всю інформацію будемо вивішувати на сайті Міністерства інфраструктури, а те що стосується залізничних сполучень – на сайті Укрзалізниці».

Про це повідомили у вівторок, 17 березня, в Укрінформі, де також нагадали, що 16 березня 2020 року Кабінет міністрів заборонив міжміські перевезення та масові заходи по всій Україні. Зокрема, з 18 березня по 3 квітня 2020 року на усій території нашої держави заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному і міжобласному сполученні.

Також заборонене перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.  Згідно з постановою уряду, з 18 березня 2020 року до окремого рішення в Україні заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

До теми

22:32 28 вересня 2020 р.

Отруєння гноївкою: жителі двох сіл Львівщини написали заяви в поліцію і прокуратуру на АПП «Гряда». Готують позов до суду

Хтось вирощує свиней і заробляє великі гроші, а хтось змушений жити у смороді і гнійних відходах. Жителям сіл Гряда і Ситихів увірвався терпець. Вони звернулися із заявами до поліції та прокуратури з вимогою покарати власників АПП «Гряда». Люди кажуть, що саме з цього підприємства трактори ночами вивозять свинячі фекалії, виливаючи їх на землю та в річку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу