Влада Львова забирає новобудову в Ірокса для компенсації дитсадка

13:27 2 вересня 2020 р.

Львів готовий взяти приміщення на вул. Шевченка, 370-А, які перебувають у власності скандальної компанії-забудовника «Ірокс», компенсувавши у такий спосіб частину шкоди, завданої цією компанією громаді.

Про це інформує пресслужба ЛМР з посиланням на заступницю міського голови Львова з гуманітарних питань Галину Слічну, пише DailyLviv.

ПрАТ «Ірокс» неодноразово здійснювало будівництво низки багатоповерхових будинків без відповідних дозволів. Зупинити недобросовісного забудовника вдалось лише завдяки втручанню міста. Наразі збитки, завдані компанією громаді, становлять близько 60 млн грн. Зокрема, ця скандальна компанія не сплатила понад 17 млн грн інвестиційних внесків, а орієнтовна вартість завданих збитків місту становить 43,6 млн грн.

Натомість орієнтовну ринкову вартість приміщень колишнього садочку оцінюють у близько 27 млн грн. За інформацією управління освіти, відновлення садочка у цьому мікрорайоні є справді потрібним.

Відтак, у мерії підготували проект ухвали, де пропонується в рахунок стягнення місту збитків від незаконних дій компанії «Ірокс», передати приміщення на вул. Шевченка, 370-А у власність громади.

Нагадаємо, що приміщення відомчого дитячого садочка загальною площею 2011 кв. м перейшли у власність компанії «Ірокс» від ВАТ «Конвеєр» ще 1997 року через недосконалість законодавства.

Станом на зараз є 7 судових справ щодо ПрАТ «Ірокс». Йдеться про багатоквартирні житлові будинки на вулицях Антонича — Майданна, Тернопільська, 42, вул. Шевченка, 418, які збудовані з порушенням чинного законодавства.


dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу