Влада Львова обіцяє капітально відремонтувати вулицю Орлика

15:59 12 травня 2020 р.

Фото до новини

З липня цього року заплановано ремонтні роботи на вул. Пилипа Орлика. Сьогодні відбулася робоча нарада на вул. Пилипа Орлика під керівництвом міського голови Львова Андрія Садового. Під час наради прийняли рішення, що цю вулицю відремонтують капітально.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Чим для міста критично важлива вул. Пилипа Орлика? Тут знаходиться лікарня швидкої допомоги, станція швидкої допомоги, дитяча лікарня.

Спочатку була думка зробити цю вулицю поточним ремонтом. Так було б швидше. Але, це було б тимчасове рішення. Натомість маємо якісний проект капітального ремонту, який розробив наш інститут, яким передбачено якісне дорожнє покриття, хідники, парковки, заміна мереж.

Тому, ми зійшлися на думці, що потрібно робити якісно. Відповідно ЛКП «Львівавтодор» буде оголошувати тендер на капітальний ремонт. Це буде трохи довше, але зробимо дорогу на 20−30 років.

Якщо дорогу почнемо робити в липні, то роботи триватимуть до кінця року і трохи зачепимо наступний рік. Великої складності в роботах немає, просто великий об’єм — необхідно міняти мережі, дорожнє полотно — фактично заново будувати нову дорогу.

До речі, зараз вул. Миколайчука, сусідня вулиця, теж в роботі. Буде гарна дорога до кладовища. Також ми хочемо зробити невеличкий проїзд по вул. Пилипа Орлика до вул. Миколайчука біля церкви св. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Адже тут збудована прекрасна церква, тому комплексно підходимо до ремонтних робіт у цьому районі", — повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові облаштують на вулиці Шевченка квазікільце.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини