Віце-прем’єр не побачив у Львові ознак надзвичайної ситуації

12:20 21 червня 2017 р.

Геннадій Зубко запевнив: «Наразі надзвичайної ситуації у Львові немає. Водночас, креативна й інноваційна громада міста потребує допомоги.

Віце-прем’єр і міністр регіонального, розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко заявив у рамках робочої поїздки до Львова: «Сьогодні у Львові маємо напрацювати антикризову маршрутну карту, визначити людські і технічні ресурси, відповідальних і час, потрібний для вирішення проблеми сміття у місті. Держава завжди приходить громадам на допомогу, якщо є надзвичайна ситуація. Так було в Авдіївціта Балаклеї. І так буде завжди, якщо люди потребуватимуть допомоги».

Урядовець також запевнив: «Але наразі надзвичайної ситуації у Львові не має. Водночас, креативна й інноваційна громада міста потребує допомоги. І ми разом здатні вирішити цю проблему».

Геннадій Зубко також наголосив: «Із цього питання потрібно прибрати політичний піар. «Це – господарське питання, яке потрібно вирішувати з управлінським досвідом».

Про це повідомили в середу на «Урядовому порталі», де також нагадали, що сьогодні, 21 червня, у Львові під головуванням віце-прем’єра міністра й регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України відбудеться нарада за участі керівництва профільних міністерств та відомств щодо впорядкування питань поводження з твердими побутовими відходами.

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу