Впорядування Вірменського дворика у Львові планують завершити наприкінці серпня

13:28 18 липня 2016 р.


Фото: 24tv.ua

У міськраді повідомили в понеділок: «Виконано заміну каналізаційного колектора за кошти міського бюджету, а це 466 тисяч гривень».

«У Львові тривають роботи з впорядкування Вірменського дворику», –повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі міськради, де також поінформували:

«Мова йде про прохід від вулиці Вірменської на вулицю Лесі Українки. Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Онищенко розповіла:

«Роботи планують завершити наприкінці серпня. Виконано заміну каналізаційного колектора за кошти міського бюджету, а це 466 тисяч гривень. Зараз виконуються роботи з гідроізоляції склепінь підвалів, які є під існуючим мощенням.

Плити замощення дворику демонтовані, буде проводитись замощення. Загальна вартість робіт – 542 тисячі гривень. Одночасно проводиться реставрація колони святого Христофора.

Роботи виконує спільна група польських і українських реставраторів, фінансування здійснює Міністерство культури Польщі. Роботи з впорядкування дворика виконує приватне підприємство «Ренесанс».

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу