Військових на Яворівському полігоні на Львівщині забезпечать формою й взуттям до кінця травня, – АП

20:26 23 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Заступник глави Адміністрації Президента України Андрій Таранов висловив у суботу надію, що «все необхідне речове майно, що буде передано у військові частини і найближчим часом розподілено».

Заступник глави Адміністрації Президента України Андрій Таранов, коментуючи сьогодні, 23 травня, ситуацію з забезпеченням формами військових, що проходять підготовку на Яворівському полігоні Львівської області, повідомив: «Згідно з директивою міністра оборони України, забезпечення військовослужбовців проводиться в частинах, за якими вони розподіляться. По-друге, на Яворові, на Десні, на Старинцях, на Новомосковську, на Гончарівському та всіх інших до кінця місяця буде повне забезпечення речовим майном»..

Інформаційна агенція «РБК-Україна», яка передає це повідомлення, також додає: «Представник АПУ висловив надію, що все необхідне речове майно, що буде передано у військові частини і найближчим часом розподілено».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині мобілізовані перекривали пости й вимагали видати їм військову форму й взуття, у міністерстві оборони відрапортували, що на Яворівський полігон доставлено 1100 комплектів військових одностроїв, однак військові розповіли, що їм видали форму й берці не за тими розмірами, які потрібні.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу