Військові навчаються на Львівщині співпрацювати з органами місцевої влади, духовенством і пресою

09:34 28 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

У Збройних Силах України з’явилися спеціальні групи цивільно-військового співробітництва, яке вже давно практикують в арміях країн НАТО.

Організація співпраці із органами місцевої влади, урядовими та неурядовими організаціями, пошук спільної мови між армією та представниками релігійних конфесій, спільні скоординовані дії із місцевими правоохоронними органами – ці та багато інших питань все частіше постають перед учасниками миротворчих та стабілізаційних операцій під час ведення бойових дій. У арміях країн НАТО цими питаннями опікуються спеціальні підрозділи цивільно-військового співробітництва.

Нещодавно, аналогічні групи з’явилися й у Збройних Силах України. У сценарії українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2015», які відбуваються із 20 до 31 липня на Львівщині, передбачені навчальні питання з цієї проблематики.

Група «White cell» як структурний підрозділ навчання забезпечує їх практичну реалізацію. Керівник секції «White cell», полковник Збройних Сил України Олег Мильченко, повідомив: «Військовий, особливо, це стосується командного складу, окрім професійних навичок за посадою, має володіти ще й навичками дипломатії, умінням співпрацювати і домовлятись із цивільними, вести переговори і переконливо відстоювати свою позицію. Уміти допомогти і водночас не зашкодити виконанню завдань свого підрозділу». 

Під час цьогорічного навчання командири багатонаціональних підрозділів повинні неодноразово мати справу із представниками «місцевої влади», «священиками», «поліцейськими», представниками неурядових організації та міжнародних місій, які діють у зоні умовного конфлікту. У роль того чи іншого персонажа перевтілюються представники секції «White cell».

Олег Мильченко розповів: «За легендою навчання, я відіграю роль місцевого «начальника поліції». Військові багатонаціональних сил, які проводять операцію, повинні зрозуміти як працювати зі мною, щоб ефективно виконувати поставлені завдання».

Офіцер відзначив, що під час цього навчання, зокрема, військові вчаться як працювати із тимчасово переміщеними особами. Досвід проведення АТО демонструє, що ця проблема не є другорядною для армії.

Окреме питання – співпраця із засобами масової інформації та протидія агресії в інформаційному просторі. До слова, досвід АТО є унікальним, і наші закордонні партнери багато чому навчаються у нас.

Про це повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу