Військові правоохоронці вдосконалили на Львівщині бойові навички

11:22 18 липня 2017 р.


Фото: vpzhr.gp.gov.ua

У Військовій прокуратура Західного регіону України запевнили, що її працівники провели максимально наближені до умов бойової обстановки заняття на Яворівському полігоні».

У Військовій прокуратура Західного регіону України повідомили також: «На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Яворівщині з метою підвищення й вдосконалення теоретичних та практичних знань і навичок військової справи провели в максимально наближених до умов бойової обстановки навчання з прокурорсько-слідчими працівниками військових прокуратур Західного регіону України та Львівського гарнізону. Як зазначають прокурори, кожну хвилину вони використовують для вдосконалення бойових навичок. Адже, окрім щоденних службових завдань, офіцери проходять службу в зоні проведення антитерористичної операції».

«У ході занять вони продемонстрували високу службову підготовку та майстерність у володінні різного виду озброєнням. Військові правники пройшли також практичні заняття з вогневої, військово-медичної (з питань надання невідкладної медичної допомоги) і тактичної підготовки та працювали статути Збройних Сил України та інші військові дисципліни», – поінформували в прес-службі Військової прокуратури Західного регіону України та опублікували фоторепортаж із полігону.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу