Яворівський полігон поставили за приклад Миколаївському, Гончарівському, Рівненському

17:10 30 листопада 2019 р.

На базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, за безпосередньої участі начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Руслана Хомчака, відбулося підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України у 2019 році.

До цього заходу були залучені заступники начальника Генерального штабу ЗС України, керівники структурних підрозділів ГШ ЗС України, командувачі видів і родів військ, оперативних командувань та їхні заступники, командири бригад.

Головнокомандувач Збройних Сил України високо оцінив рівень матеріально-технічної бази та розвитку інфраструктури Яворівського полігону.

– Те, що тут зроблено – приклад для інших. Так має бути і на Миколаївському полігоні, і на Гончарівському, і на Рівненському та й зрештою на всіх решта полігонах нашої держави, - наголосив генерал-лейтенант Руслан Хомчак. 

Під час практичної складової заняття керівному складу Збройних Сил України було продемонстровано хід бою у місті, закцентовано увагу на специфіці роботи снайперів та контрснайперській боротьбі з ворожими стрільцями. Також окремим навчальним місцем була підготовка військ до виконання завдань у зимових умовах як у пунктах постійної дислокації, на загальновійськових полігонах, так і у районі проведення ООС. А завершилося заняття на тактичному полі етапом бойової стрільби 93-ї окремої механізованої бригади.

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко у своєму виступі підкреслив, що головними завданнями підпорядкованих йому підрозділів були: утримання контролю на лінії зіткнення сторін, стримування збройної агресії Російської Федерації, забезпечення збереження життя та здоров’я особового складу.

Серед основних питань, на які зверталася увага в процесі підготовки особового складу в районі ООС, були дії військовослужбовців під час застосування противником снайперських груп, порядок захисту особового складу і техніки в умовах застосування противником протитанкових керованих ракетних комплексів, виконання стрільб з танків із закритих вогневих позицій, водіння бойових машин у темну пору доби.

– Зараз мінна безпека виходить на перший план. Ми повинні докорінно змінювати підготовку всіх солдатів, офіцерів, генералів з питань мінної безпеки, – наголосив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України.

Начальник Головного управління бойової підготовки – заступник начальника Генерального штабу ЗС України полковник Олексій Таран провідомив, що чисельність цьогорічних випускників ВВНЗ склала понад 2000 молодих офіцерів та близько 700 слухачів Національного університету оборони України, що на 10 і 30% відповідно більше, аніж у 2018 році.

За його словами, проведено успішний експеримент з підготовки військових фахівців на курсах лідерства тактичного рівня при Національній академії сухопутних військ з числа громадян України з вищою освітою. З вересня цього року його поширили ще на три інших військових навчальних заклади.

Про це повідомила пресслужба Національної академії СВ.

Генерал-лейтенант Руслан Хомчак за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, зразкове виконання військового обов’язку, високий професіоналізм та за результатами службової діяльності у 2019 році щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей нагородив військовослужбовців ЗС України почесним нагрудними знаками «Слава і честь», «За доблесну військову службу Батьківщині», «За заслуги перед Збройними Силами України», «За досягнення у військовій службі» І та ІІ ступеня.

Заступниця Міністра оборони України Аліна Фролова за значний особистий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави, підтримання високої бойової готовності військ (сил), високі особисті досягнення у службовій діяльності, зразкове виконання військового обов’язку та за підсумками службової діяльності у 2019 році нагородила від імені Міністра оборони України представників ЗС України грошовими преміями, цінними подарунками та зачитала наказ про присвоєння достроково чергового військового звання полковник командиру 24-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗС України Валерію Гудзю.

Також пані Аліна Фролова нагородила відзнакою Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя» командира 80 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України полковника Володимира Шворака. Про це інформує Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

Нагадаємо, недавно команда Львівської національної академії сухопутних військ стала тріумфатором чемпіонату ЗС України зі швидкісної стрільби серед вищих військових навчальних закладів.


Відео:

dailylviv.com

До теми

12:21 27 червня 2022 р.

Ексголова штабу оборони Канади допомагатиме теробороні України

Світовий Конґрес Українців (СКУ) оголосив, що генерал у відставці Рік Хіллієр, колишній голова штабу оборони Канади, очолюватиме нову Стратегічну консультативну раду в рамках кампанії СКУ #UniteWithUkraine.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу