Військові отримали у Львові 56 автомобілів

09:48 18 березня 2019 р.


Фото: mediastar.net.ua

Підрозділи військової служби правопорядку ЗС України отримали у Львові технічну допомогу від уряду Канади.

Про це повідомили в понеділок, 18 березня, в інформаційній агенції «Медіастар», де також розповіли: «56 одиниць автомобільної техніки передали представники військово-тренувальної місії ЗС Канади «Операція «UNIFIRE» для потреб підрозділів військової служби правопорядку ЗС України. Церемонія вручення ключів та сертифікатів на автомобільну техніку відбулася у Львові, на базі Західного територіального управління ВСП ЗС України. Зі слів представника канадської сторони, офіцера військової поліції ЗС Канади капітана Берні Карона, цей проект готувався упродовж півтора року».

Берні Карон розповів: «Тоді, працюючи із керівництвом ВСП ЗС України, ми визначили, які технічні ресурси має українська військова поліція. І що, власне необхідно для удосконалення тренувального процесу та виконання повсякденних завдань підрозділами ВСП ЗС України. Зокрема, у навчальному центрі ВСП та інших територіальних підрозділах. Звичайно, ми звернули увагу на осучасненні технічного парку автомобільної техніки служби.

Офіцер військової поліції ЗС Канади також зазначив: «Нові автомобілі необхідні для курсантів навчального центру, слідчих ВСП, організації патрулювання у гарнізонах, супроводу колон, регулювання дорожнього руху під час пересування військової техніки та інших завдань, покладених на органи військової служби правопорядку. Нами було закуплено 56 автомобілів «Форд» різних модифікацій, які б дозволяли виконувати широкий спектр завдань. Починаючи від перевезення особового складу підрозділів, здійснення патрулювання, позашляховиків підвищеної прохідності. Загальна сума витрат уряду Канади на втілення проекту – близько 1,2 мільйони канадських доларів».

«Частина переданої техніки залишиться у Львові і буде використовуватись у інтересах навчального центру ВСП. Зі слів представника армії Канади капітана Берні Карона, відтепер українські військові правоохоронці матимуть більш сучасну та новішу автомобільну техніку, ніж їх колеги із ЗС Канади. Адже усі автомобілі – 2018 року випуску», – поінформували також в «Медіастарі».

«Капітан Берні Карон перебуває в Україні упродовж трьох років. Він відзначає разючі зміни, які відбулись за цей час у професійній підготовці українських ВСП. Завдяки новітнім підходам у навчанні та великій роботі керівництва служби. Отримували нову техніку й підлеглі начальника 25 навчального центру ВСП підполковника Олега Керницького», – розповіли також в «Медіастарі».

«Це результат ефективної співпраці військових відомств України та Канади. Зокрема, підкомітету з питань реформування військової поліції, – зазначив український офіцер. – Військово-технічна допомога з Канади значно підсилить наші можливості. Маємо чотири марки автомобілів – 10 мікроавтобусів «Ford Transit» для перевезення особового складу, повнопривідні «Ford Ranger» для потреб підрозділів спецпризначення, які виконують завдання щодо протидії диверсіям і терористичним актам. Тут питання швидкості і мобільності груп в приорітеті. «Ford Focus» – патрульний автомобіль. «Ford Kuga» – автомобіль ВІБДР для супроводу колон військової техніки. Останній момент особливо актуальний. Бо оснащені старими радянськими УАЗиками екіпажі ВІБДР почасту не прискорювали рух колон техніки, а навпаки – сповільнювали рух через зношеність і давність автомобілів».

«У навчальному центрі ВСП залишаться 14 одиниць нової автомобільної техніки. Решта військово-технічної допомоги від уряду Канади буде рівномірно розподілена між структурними підрозділами. Її отримають підрозділи Територіальних управлінь ВСП ЗСУ. Серед яких, зокрема, Східне ТУ ВСП до сфери територіальної відповідальності якого входить район проведення ООС у Донецькій та Луганських областях», – повідомили також в «Медіастарі».

dailylviv.com

До теми

11:31 22 вересня 2020 р.

У курортному Моршині найнижча народжуваність і найвища смертність

За причинами смерті на Львівщині перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті. Про коронавірусну інфекцію держстатистика не згадує.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу