Військові частини, навчальні заклади, підприємства кидають у Львові на боротьбу зі стихією

18:31 8 лютого 2021 р.

Фото до новини

З огляду на рекордну кількість опадів, для прибирання вулиць, хідників, площ міста залучають як комунальні служби, так і військові частини, навчальні заклади, підприємства.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, додатково 310 осіб дають ці інституції, щоб допомогти прибирати місто від снігу. А сьогодні з 22.00 год на прибирання міста вийде нова зміна працівників ШРП, яка працюватиме впродовж ночі.

«Прибирання міста від снігу триває. Маємо рекордну кількість опадів, тому до прибирання залучаємо не лише всі комунальні служби, але й підприємства, навчальні заклади, військові частини.

Так, для допомоги у прибиранні Львівський державний університет безпеки життєдіяльності дав 200 осіб, військова частина на вул. Княгині Ольги — 60 осіб, Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут — 50 осіб.

Також працівники наших відділів у співпраці з голова ОСББ, обдзвонюють усіх власників багатоквартирних будинків, керівників приватних і комунальних управляючих компаній, щоб ті забезпечили прибирання прибудинкових територій біля своїх будинків.

Голови районних адміністрацій і працівники департаменту економічного розвитку обдзвонюють підприємства, які є на території їхніх районів, щодо допомоги у прибиранні. Відзначу, що сьогодні підприємства дали районам по 5 одиниць техніки для прибирання снігу.

Отож, активно працюємо і залучаємо всіх до прибирання, адже роботи багато і опади продовжуються", — повідомила Ірина Маруняк.

За її словами, сьогодні о 20.0 год буде перезмінка працівників на ШРП, і з 22.00 год на прибирання вийде нова зміна, яка працюватиме впродовж ночі. А зранку прибирати вулиці вийдуть двірники.

Працівники мерії прибирають Львів від снігу: робитимуть це завтра і післязавтра

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів