Військові частини, навчальні заклади, підприємства кидають у Львові на боротьбу зі стихією

18:31 8 лютого 2021 р.

З огляду на рекордну кількість опадів, для прибирання вулиць, хідників, площ міста залучають як комунальні служби, так і військові частини, навчальні заклади, підприємства.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, додатково 310 осіб дають ці інституції, щоб допомогти прибирати місто від снігу. А сьогодні з 22.00 год на прибирання міста вийде нова зміна працівників ШРП, яка працюватиме впродовж ночі.

«Прибирання міста від снігу триває. Маємо рекордну кількість опадів, тому до прибирання залучаємо не лише всі комунальні служби, але й підприємства, навчальні заклади, військові частини.

Так, для допомоги у прибиранні Львівський державний університет безпеки життєдіяльності дав 200 осіб, військова частина на вул. Княгині Ольги — 60 осіб, Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут — 50 осіб.

Також працівники наших відділів у співпраці з голова ОСББ, обдзвонюють усіх власників багатоквартирних будинків, керівників приватних і комунальних управляючих компаній, щоб ті забезпечили прибирання прибудинкових територій біля своїх будинків.

Голови районних адміністрацій і працівники департаменту економічного розвитку обдзвонюють підприємства, які є на території їхніх районів, щодо допомоги у прибиранні. Відзначу, що сьогодні підприємства дали районам по 5 одиниць техніки для прибирання снігу.

Отож, активно працюємо і залучаємо всіх до прибирання, адже роботи багато і опади продовжуються", — повідомила Ірина Маруняк.

За її словами, сьогодні о 20.0 год буде перезмінка працівників на ШРП, і з 22.00 год на прибирання вийде нова зміна, яка працюватиме впродовж ночі. А зранку прибирати вулиці вийдуть двірники.

Працівники мерії прибирають Львів від снігу: робитимуть це завтра і післязавтра

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу