Військ РФ на кордоні з Україною різко побільшало, – Президент | Новини Львова

Військ РФ на кордоні з Україною різко побільшало, – Президент

11:15 3 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: president.gov.ua

Президент Петро Порошенко заявив, що у нього є повна інформація щодо різкого збільшення кількості російських військ вздовж кордону з Україною та в окупованому Криму.

Про це він повідомив у понеділок, 3 грудня, в Києві під час виступу на форумі «70-річчя загальної декларації прав людини». За його словами, він ввів воєнний стан у десяти областях на 30 днів для захисту територіальної цілісності України і це є превентивний крок, який жодним чином не націлений на згортання конституційних прав і свобод громадян.

«Він вводиться тільки для того, щоб розширити можливості збройних сил і всього оборонного сектору, включно з Національною гвардією, яку ми маємо право залучати у цих умовах, – зазначив Президент. – Ми маємо повну інформацію щодо різкого збільшення російських військ вздовж нашого кордону і в окупованому Криму. І всі можливості, що дає воєнний стан органам влади, будуть використані для посилення охорони державного кордону з РФ та адміністративної межі з Кримом».

Петро Порошенко запевнив, що найближчим часом відбудеться передислокація відповідних підрозділів для посилення оборони кордонів, військові навчання і в областях, де оголошений воєнний стан, будуть проведені навчальні збори з військових резервом, а також посилюється охорона критичної інфраструктури. Зокрема – атомних та гідроелектростанцій, а також посилюються заходи протиповітряної оборони.

Президент заявив, що ці заходи мають попередити і мінімізувати наслідки російської агресії і висловив сподівання, що після закінчення 30 днів воєнний стан не доведеться продовжувати. Про це повідомили в понеділок, 3 грудня, на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента україни.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації