Відзавтра сесія Львівської міської ради працюватиме за новим регламентом

16:00 29 червня 2016 р.


Фото: zik.ua

Громадські активісти, які хочуть виступити під час пленарного засідання, повинні за день зареєструватися у секретаріаті ЛМР.

«Відзавтра, 30 червня, задля безпеки, пленарні засідання Львівської міської ради відбуватимуться за новим регламентом. Про це, як розповіли сьогодні, 29 червня, в прес-службі міськради, повідомив секретар ради Анатолій Забарило. В повідомленні також мовиться:

«Зокрема, мешканці, громадські активісти, охочі виступити під час пленарного засідання, повинні за день зареєструватися у секретаріаті ЛМР. Для них буде зарезервовано відповідне місце у сесійній залі. Також, у дні сесій, внизу та перед входом у сесійну залу будуть встановлені металеві рамки. Анатолій Забарило повідомив такожж:

«Це буде робота відповідно до нового регламенту, який ми прийняли. Ми враховуємо негативний досвід проведення двох попередніх пленарних засідань  і для того, щоб пленарне засідання пройшло ефективно і була безпека для депутатів і громадськості, ми підготували від голів фракції звернення до громадськості, яке погодили керівники шести фракцій. Щоб депутати і  громадськість гармонійно провели це засідання, щоб всі один одного почули.

Представники громадськості можуть висловити свою думку щодо тих чи інших питань, які є в порядку денному пленарного засідання. Ми резервуємо в сесійній залі 30 місць для представників громадськості для того, щоб вони могли сьогодні записатися на виступити щодо питань, які будуть розглядати завтра. І ми, за узгодженням всіх керівників фракцій, надамо слово усім, хто захоче виступити. Має бути порядок: за день зареєструватись, при вході пред’явити документ, ми надаємо місце справа за колоною і будемо слухати.

Відповідно до регламенту, зареєструватись на виступ потрібно за день до сесії, однак, якщо хтось не встигне зареєструватись, але конче захоче виступити щодо питань порядку денного, то, я думаю, ми знайдемо порозуміння і зареєструємо його і завтра».

Натомість начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський зазначив:

«У сесійній залі резервують по 30 місця для журналістів та для громадськості. Це не обмеження на перебування у сесійній залі, це певне врегулювання цього. Для нормальної роботи депутатського корпусу ми резервуємо місця за колонами для журналістів, і для громадськості – це по 30 місць.

За ходом пленарного засідання може спостерігати в залі безпосередньо 30 осіб. Якщо приходить людина, яка є львів’янином, показує документи, що посвідчують особу, то їй видають картку, що вона зареєструвалася, з зазначенням місця в залі. Людина проходить і може спостерігати за пленарним засіданням скільки завгодно.

Єдине прохання – не заважити депутатам працювати. Якщо охочих є більше, ніж 30, то в нас ведеться он-лайн трансляція. Можна переглянути в інтернеті хід і повний запис пленарного засідання. Якщо людина вже прийшла, то в холі міської ради  є телевізор і також буде трансляція сесії.

Якщо будуть мітинги, чи якісь протестні групи, то, за традицією, яка є роками і я не бачу причин її порушувати, ми будемо запрошувати представників цих груп, щоб вони могли, якщо депутати нададуть їм слово, представити свою позицію. Бо обов’язок всіх нас їх вислухати і спробувати вирішити проблему, з якою вони прийшли. Тобто, формат є такий, який мав би дещо впорядкувати роботу, щоб в сесійній залі приймались рішення, але це не було місце для мітингу».

Натомість секретар ЛМР додав: «У дні сесії внизу та на вході у сесійну залу встановлять металеві рамки. Я не думаю, що в когось виникатиме питання щодо встановлення рамок. Ми поставимо їх як елемент безпеки: рамку при  вході внизу і рамку при вході у сесійну залу. Ми повинні розуміти, що безпека – це важливо. У нас майже третина депутатів – жінки, завдання секретаріату – забезпечити безпеку депутатів».

Він уточнив, що для охорони громадського порядку в будівлі міської ради будуть залучені тільки працівники «Муніципальної дружини» та четверо нацгвардійців, відповідно до угоди.

Як повідомив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський, станом на зараз є одна зареєстрована заява на виступ у сесійній залі – від львів’янки, багатодітної матері. «Суть звернення – виділення коштів для ремонту приміщень. Якщо депутати проголосують, то їй буде надана можливість для виступу. Інших заяв станом на 12:00 год. в нас немає», – зазначив Юрій Лукашевський.

До уваги представників ЗМІ! Вхід на пленарне засідання – за редакційними посвідченнями!».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу