Відтепер у Львові можна замовити он-лайн ще сім адмінпослуг

13:40 16 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки Львівської міської ради в інтернет-мережі «Facebook»

За словами начальника управління міжвідомчої координації ЛРМ Тимофія Александронця, до кінця 2016 року заплановано запустити он-лайн до 150 послуг.

«В «Особистому кабінеті» львів’янина – оновлення. Відтепер замовлення ще сім послуг, а також отримання документів міськради з електронно-цифровим підписом стали доступними для мешканців у режимі он-лайн», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також уточнили:

Зокрема йдеться про: дозвіл на встановлення автономного опалення взамін пічного; прийняття рішення про надання в оренду вільного приміщення; продовження пріоритету на розміщення зовнішньої реклами; скасування пріоритету на розміщення зовнішньої реклами; видачу відомостей з документації із землеустрою, що включена до державного фонду документації з землеустрою; видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки; дозвіл на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки. Також з 19 жовтня львів’яни зможуть замовити та отримати он-лайн копії ухвал міської ради, рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови з електронним цифровим підписом державного органу, який підтверджує автентичність документа.

Нагадаємо, зараз в електронному вигляді через «Особистий кабінет» мешканець Львова може замовити 11 послуг. Доступ до них здійснюється через найширший в Україні вибір способів ідентифікації: «BankID ПриватБанк» та Ощадбанк, Електронно-цифровий підпис Фіскальної служби, «MobileID» (через Київстар). Окрім цього, з листопада, разом з Ощадбанком, вперше в Україні у Львові почнуть видавати ID-картку львів’янина, яка зробить послуги через Особистий кабінет доступнішими для тих, хто не є клієнтами інтернет-банків або контрактними клієнтами Київстару. За словами начальника управління міжвідомчої координації ЛРМ Тимофія Александронця, до кінця 2016 р. планують запустити он-лайн до 150 послуг».

dailylviv.com

До теми

22:32 28 вересня 2020 р.

Отруєння гноївкою: жителі двох сіл Львівщини написали заяви в поліцію і прокуратуру на АПП «Гряда». Готують позов до суду

Хтось вирощує свиней і заробляє великі гроші, а хтось змушений жити у смороді і гнійних відходах. Жителям сіл Гряда і Ситихів увірвався терпець. Вони звернулися із заявами до поліції та прокуратури з вимогою покарати власників АПП «Гряда». Люди кажуть, що саме з цього підприємства трактори ночами вивозять свинячі фекалії, виливаючи їх на землю та в річку.

Рубрика: Ситуації

16:12 28 вересня 2020 р.

Іноземцям дозволено в'їжджати в Україну

З понеділка іноземним громадянам дозволено в'їзд в Україну. Норма в постанові Кабінету Міністрів України №641 про заборону в'їзду іноземців на територію України до 00:00 28 вересня припинила свою дію, - пояснив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу