Відсьогодні у Львові переводитимуть школярів через дорогу «жовті добродії»

09:54 7 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки «Львів – безпечне місто» в інтернет-мережі «Facebook»

Спеціально навчені львів’яни чергуватимуть за 40 хвилин до початку уроків і переводитимуть дітей, які прямують до школи.

«У місті стартувала акція «Жовтий добродій» – львів’яни у жовтих плащах з «льодяниками» в руках переводять дітей через дорогу», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Спеціально навчені львів’яни чергуватимуть за 40 хвилин до початку уроків і переводитимуть дітей, які прямують до школи. Ця акція буде довготривалою. У Європі це є звичною практикою», – розповіла Олександра Паняк, керівник кампанії «Безпечне місто».

Як зазначили активісти, акція стартує вже цього тижня біля шкіл №69 (на вулиці Запорізькій, 20), №48 (на вулиці Рубчака, 8) і №31 (на вулиці Княгині Ольги, 104). На черзі – небезпечні ділянки поблизу шкіл №17 (на вулиці Мельника 1/3), №3 (на вулиці Генерала Чупринки) та НВК імені Василя Симоненка (на вулиці Симоненка, 6).

Активіст Мирослав Голяк розповів: «Ми обрали небезпечні ділянки доріг біля шкіл з динамічним дорожнім рухом, де відсутній світлофор. Це – місця підвищеної небезпеки і концентрації ДТП. Допомога школярам там особливо необхідна».

Активісти просять батьків та просто небайдужих зголошуватися на чергування, адже небезпечних ділянок поблизу шкіл у Львові є ще близько 10-ти. «Безпечне місто» – кампанія з безпеки дорожнього руху, заходи якої спрямовані на зменшення кількості ДТП за участю пішоходів, зокрема, дітей. Сайт: www.road.safe-city.com.ua. Фб: www.facebook.com/lvivbezpechnemisto. Телефон: (067) 208 09 88».

Натомість на сторінці «Львів – безпечне місто» в інтернет-мережі «Facebook» уточнили вчора, 6 жовтня: «Вже завтра школярів через дороги будуть переводити «Жовті добродії!» Стартуємо зі шкіл №69 (на вулиці Запорізька, 20), №48 (на вулиці Рубчака, 8) та №31 (на вулиці Княгині Ольги). На черзі – небезпечні ділянки поблизу шкіл №17 (на вулиці Мельника 1/3), №3 (на вулиці Генерала Чупринки), НВК імені Василя Симоненка (на вулиці Симоненка, 6)».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині госпіталізовано після ДТП чотирьох дітей.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини