Відсьогодні моніторингові групи у Львові значно посилять роботу, - перший заступник мера

15:47 29 березня 2021 р.

Сьогодні перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко провів zoom-нараду із керівниками спеціальних моніторингових груп, які перевіряють суб'єкти господарювання на дотримання карантинних обмежень. Посадовець наголосив, що ті заклади, які працюють, порушуючи карантин, мають бути негайно закритими.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Єдина річ, яка може зупинити динаміку поширення коронавірусу, це фізичне унеможливлення контактів. Ми знаємо, що моніторингові групи працюють, поліція працює, але нам потрібно зробити цю роботу ефективнішою. Ми розуміємо, що є магазин, який, до прикладу, виготовляє фотографії чи щось технічне, і там немає скупчення людей. Але ж є об'єкти, які працюють масово, наприклад, супермаркети. Те, що ми фіксували за вихідні дні: це робота нічних клубів, заповненість ринків і супермаркетів, великі мережі продовжують працювати, порушуючи карантин…

Я би дуже наполегливо просив, щоби сьогодні до кінця дня і вночі моніторингові групи максимально ефективно пропрацювали по закладах, зокрема тих, які гуртують довкола себе більшу кількість людей.

Завтра у нас відбудеться засідання комісії ТЕБ і НС, де ми будемо закривати тих, хто не розуміє, що таке цінність людського життя. Тому що відсутність зайвого контакту — це врятоване життя. І ми маємо зі всією серйозністю до цього питання поставитися.

Люди розслабилися, а всім, хто не розуміє всієї серйозності ситуації, я би радив поїхати хоча б раз у реанімацію і подивитися на тих лікарів, які зараз фізично вже перестають справлятися з тією кількістю людей, яка є. Тому дуже прошу це взяти під особисту відповідальність кожного керівника моніторингової групи. На тих, хто працює попри заборону, має бути складений протокол, і вони будуть закритими до того моменту, поки не завершиться карантин. А завтра ми будемо карантин продовжувати", — зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова.

Будуть прийняті рішення з припинення роботи інституцій і установ, які порушували карантин, - Москаленко (відео)

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу