Будуть прийняті рішення з припинення роботи інституцій і установ, які порушували карантин, - Москаленко (відео)

15:31 29 березня 2021 р.

Сьогодні під час засідання міського штабу з протидії коронавірусу розглядали можливість посилення карантинних обмежень. Зокрема, завтра на засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС пропонуватимуть розглянути обмеження руху громадського транспорту, роботи дитячих садочків, роботи деяких магазинів та об'єктів сфери послуг.

Про це розповів під час брифінгу перший заступник міського голови Андрій Москаленко, пише Dailylviv.

«Сьогодні вранці відбулося засідання штабу з протидії коронавірусу. Ми розглянули ситуацію, яка є станом на сьогодні, і можемо констатувати, що сьогодні вже близько тисячі, а якщо бути конкретним, то 980 ліжкомісць, з 1300 є зайнятими. Ви знаєте, що ми паралельно займаємося створенням додаткових ліжкомісць, підведенням кисню, завезенням обладнання тощо. І та динаміка, яка є в останні дні, залишається такою, що близько 40−50 нових пацієнтів поступають щодня, і ця кількість зростає.

Ми маємо зараз листи-звернення від головних лікарів тих лікарень, які взяли на себе основну роботу з боротьби з коронавірусом — це міські заклади 8-ма міська клінічна лікарня і лікарня швидкої допомоги, а також обласні заклади. І власне в листах йдеться, що вони чітко акцентують, що ситуація вимагає того, аби карантинні умови функціонування міста були продовжені.

Саме тому ми сьогодні на штабі розглядали кілька важливих і дуже різких дій, які повинні дати ефект. Мова і про обмеження руху громадського транспорту, мова і про роботу дитячих садочків, мова і про обмеження функціонування цілої частини економіки. Власне сьогодні до кінця дня ще відбуватимуться спілкування з різними представниками сфер економіки, щоб на завтра ми могли ці рішення, які проговорили на штабі, винести на засідання комісії. Зокрема, точно вже можемо сказати, що окрім карантинних обмежень, буде прийнято ряд рішень щодо припинення роботи тих інституцій і установ, які попри чітку заборону роботи, порушували карантин. Адже це є не зовсім коректно демонструвати таку поведінку тоді, коли багато інституцій працюють з обмеженнями або не працюють взагалі", — розповів Андрій Москаленко.

Нагадаємо, за останню добу до медичних закладів поступило 45 осіб з коронавірусом, виписано — 6. Загалом у стаціонарах з пневмоніями перебуває 980 осіб: 899 з них має Covid-19, 71 — у реанімації, 29 людей підключено до апаратів ШВЛ.

Зараз по міських лікарнях облаштовано 1500 ліжок для лікування хворих на коронавірус, і місто працює над розгортання додаткових резервних ліжок. Зокрема, планують облаштувати ще близько 1000 додаткових ліжок, з них найбільше — в лікарні швидкої медичної допомоги.

Тож лікарі у Львові просять продовжити карантин та посилити контроль за дотриманням обмежень. Свою позицію медики пояснюють тим, що значно збільшилась кількість пацієнтів, зокрема з важким перебігом коронавірусної хвороби, які потребують госпіталізації у медичні заклади.Відео:

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу