Відеоспостереження на «Збиранці» змушували змонтувати ще шість років тому, – еколог

15:58 20 липня 2016 р.

  • 0

ЛКП «Збиранка» не бажає дотримуватися вимог екологічного законодавства та покращувати свій екологічний статус.

Про це сьогодні, 20 липня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему:

«Початок рекультивації Грибовицького сміттєзвалища: на полігоні чи на папері? (Коментар еколога)», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила  керівник юридичного відділу МБО «Екологія-Право-Людина» Ольга Мелень-Забрамна. 

- Ми проаналізували весь реєстр судових рішень, які є на сьогодні доступні, та всі судові процеси щодо львівського сміттєзвалища в Грибовичах за останні п’ять років. І побачили, що ЛКП «Збиранка» постійно намагається відбитися від державних інспекторів та контролюючих органів, - каже вона.

ЛКП «Збиранка» оскаржувала рішення екологічної інспекції від 2012 року, накази цієї ж інспекції про проведення планової перевірки, не хотіла сплачувати штрафи в кілька мільйонів гривень за екологічні збитки, які завдала своєю діяльністю довкіллю.

- У 2016 році екологічна інспекція звернулася до суду і в такий спосіб спробувала змусити ЛКП «Збиранка» допустити їхніх екологічних інспекторів до перевірки на сміттєзвалищі. І отримала рішення апеляційної інстанції якраз перед трагедією на звалищі, - говорить Ольга Мелень-Забрамна.

За її словами, ще у 2010 році після перевірки дотримання санітарного законодавства, «Збиранку» зобов’язали встановити відеоспостереження, тому що на її території жителі прилеглих сіл пересортовують відходи. 

- Місцеві мешканці там собі заробляють. Але якби там був встановлений паркан та відеоспостереження, не було би цієї ситуації, коли місцеві мешканці обіцяють інвесторам спалити їхні сортувальні лінії, тому що не зацікавлені в цивілізованому вирішенні питання, обліку цих відходів та коштів – наголошує юрист. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

00:48 7 червня 2020 р.

У Львові закрили «Шаурма Львів» на пл. Галицькій, 10 та магазин «Сувеніри» на вул. Краківській, 14

Міська комісія з питань ТЕБ та НС 6 червня розглянула результати роботи моніторингових груп щодо дотримання підприємцями та мешканцями карантинних обмежень. Через виявлені порушення вирішено призупинити діяльність двох закладів.

Рубрика: Ситуації

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації