Відеоспостереження на «Збиранці» змушували змонтувати ще шість років тому, – еколог

15:58 20 липня 2016 р.

ЛКП «Збиранка» не бажає дотримуватися вимог екологічного законодавства та покращувати свій екологічний статус.

Про це сьогодні, 20 липня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему:

«Початок рекультивації Грибовицького сміттєзвалища: на полігоні чи на папері? (Коментар еколога)», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила  керівник юридичного відділу МБО «Екологія-Право-Людина» Ольга Мелень-Забрамна. 

- Ми проаналізували весь реєстр судових рішень, які є на сьогодні доступні, та всі судові процеси щодо львівського сміттєзвалища в Грибовичах за останні п’ять років. І побачили, що ЛКП «Збиранка» постійно намагається відбитися від державних інспекторів та контролюючих органів, - каже вона.

ЛКП «Збиранка» оскаржувала рішення екологічної інспекції від 2012 року, накази цієї ж інспекції про проведення планової перевірки, не хотіла сплачувати штрафи в кілька мільйонів гривень за екологічні збитки, які завдала своєю діяльністю довкіллю.

- У 2016 році екологічна інспекція звернулася до суду і в такий спосіб спробувала змусити ЛКП «Збиранка» допустити їхніх екологічних інспекторів до перевірки на сміттєзвалищі. І отримала рішення апеляційної інстанції якраз перед трагедією на звалищі, - говорить Ольга Мелень-Забрамна.

За її словами, ще у 2010 році після перевірки дотримання санітарного законодавства, «Збиранку» зобов’язали встановити відеоспостереження, тому що на її території жителі прилеглих сіл пересортовують відходи. 

- Місцеві мешканці там собі заробляють. Але якби там був встановлений паркан та відеоспостереження, не було би цієї ситуації, коли місцеві мешканці обіцяють інвесторам спалити їхні сортувальні лінії, тому що не зацікавлені в цивілізованому вирішенні питання, обліку цих відходів та коштів – наголошує юрист. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу