Відділ митного оформлення в Краковці працюватиме цілодобово

17:00 22 лютого 2017 р.

Експеримент у Яворівському районі триватиме з 27 лютого до 27 травня 2017 року.

У Львівській митниці повідомили сьогодні, 22 лютого, що з 27 лютого відділ митного оформлення №3 на території «Міжнародного логістичного транспортного центру «Леопорт» на вулиці Вербицького, 48 у селищі Краковець у Яворівському районі Львівської області поблизу пункту попуску «Краковець – Корчова» працюватиме цілодобово. Такий принцип роботи запроваджено у вигляді експерименту, який діятиме до 27 травня 2017 року.

За його підсумками буде ухвалено рішення щодо можливого продовження чи впровадження на постійній основі. У Львівській митниці також пояснили: «Причиною запровадження експерименту стало збільшення кількості зовнішньоекономічних операцій суб’єктів ЗЕД».

«Підприємці збільшують товарообіг, справно сплачують митні платежі та потребують комфортного ведення бізнесу, насамперед оперативного митного оформлення товарів незалежно від дня тижня та пори доби. Відтак митниця пішла їм назустріч», – зазначено також у повідомленні.

«Таке розташування – це передусім мінімізація витрат на логістичні процедури, оптимізація та оперативність митного оформлення товарів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Окрім того, тут державні органи контролю працюють за принципом «єдиного офісу», площа приміщень достатня для роботи митних брокерів, банківських установ, закладів харчування, розташування складських приміщень, місць для відпочинку водіїв транспортних засобів. Керівництво митниці очікує, що це дозволить зокрема залучити додаткові інвестиції та надходження від митних платежів на ремонт доріг Львівщини», – повідомили також сьогодні, 22 лютого, у Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини