Ветерани-силовики створюють спецпідрозділ «Хорт» (відео)

17:41 25 березня 2014 р.


Фото: vinnitsaok.com.ua

Про це повідомив у вівторок на прес-конференції в Києві керівник «Координаційного центру громадської безпеки України» Павло Патарецький.

За його словами, ветерани силових структур ініціюють створення в Україні спецпідрозділу «Хорт» для допомоги державі по захисту територіальної цілісності країни і забезпечення порядку. Він розповів також: «Ми оголошуємо про освіту спецпідрозділу «Хорт» – професійної організації, створеної на базі громадської організації «Координаційний центр громадської безпеки України», Об'єднання ветеранів українських спецпідрозділів, Організації громадської безпеки України».

За словами Павла Патарецького, очолювана ним  організація працює на громадських засадах і ставить своєю метою допомогти забезпечити цілісність України, безпеку її громадян та охорону внутрішнього правопорядку. Керівник «Координаційного центру громадської безпеки України» повідомив також, що до лав цієї організації вступило вже близько 700 осіб, які в даний час допомагають українським прикордонникам та іншим силовим структурам у Херсонській, Запорізькій, Миколаївській областях, які межують з Кримським півостровом.

Павло Патарецький зазначив, що в даний час спецпідрозділ має в наявності тільки дозволену законодавством травматичну і мисливську нарізну зброю. Керівник «Координаційного центру громадської безпеки України» підкреслив, що в організацію можуть вступати всі люди, що мають необхідний бойовий досвід, незалежно від національності і релігійних переконань. Він розповів, що в даний час в м. Новоолексіївка тренуються близько 120 кримських татар, які увійдуть до складу «Хорта».

Своєю чергою, командир київського спецпідрозділу МВС України «Беркут» до 2005 року Геннадій Абрамчук зазначив, що до складу спецпідрозділу «Хорт» увійдуть в тому числі ветерани «Беркута», але тільки ті, хто не заплямували себе.

Патарецький зазначив, що ці люди пройдуть певні психологічні тести. Про це повідомляє у віторок «Інтерфакс-Україна».

Про плани створення нового спецпідрозділу «Хорт» інформувала й агенція «УНН» – посилаючись при цьому на ініціаторів створення структури. Вони розповіли, що керівником спецпідрозділу «Хорт» стане голова «Координаційного Центру громадської безпеки України» Павло Патарецький.

Окрім нього, участь у прес-конференція з нагоди утворення спецпідрозділу взяли 21 березня в Києві президент Федерації Кіокушинкай-карате, ветеран спецпідрозділу «Група «А» Костянтин Височинський, командир спецпідрозділу «Беркут» МВД України м.Києва (до 2005 року) Геннадій Абрамчук та голова Асоціації ветеранів спецпідрозділу «Група «А» м.Києва Анатолій Новак. Ініціатори проекту наголошують:

«Сьогодні Україна зіштовхнулась із небезпекою зовнішньої агресії проти нашої державної цілісності та незалежності з боку Російської Федерації. В регіонах України працюють угрупування, що мають на меті дестабілізувати ситуацію в країні.

Мирне життя наших громадян поставлене під загрозу, ми на порозі війни. В час, коли потрібні негайні дії, швидкі рішення у відповідь на російську експансію, Україна додатково ослаблена внутрішньою кризою.

Ми розуміємо, що в цих умовах українському народу потрібна сильна організація, що зможе об’єднати людей з усіх регіонів України та допомогти нашій державі захистити свою цілісність. Тому ми оголошуємо про заснування спецпідрозділу «Хорт» - професійної організації, утвореної на базі об'єднань ветеранів українських спецпідрозділів та організацій громадської безпеки, яка працює на громадських засадах та володіє необхідним досвідом і ресурсами для допомоги державним силовим структурам».

За словами організаторів заходу, місія спецпідрозділу полягатиме у допомозі в забезпеченні цілісності України, безпеки її громадян та охорони внутрішнього правопорядку.


Відео: kievchannel

dailylviv.com

До теми

21:22 21 жовтня 2021 р.

У Львові внаслідок сильного вітру в будинку обвалилася стіна

У будинку на вул. О. Степанівни, 32 стався обвал бокової стіни горища. Як повідомили у Залізничній РА, ніхто з мешканців чи перехожих не постраждав. Будинок вже обстежили і готують звернення на міську комісію ТЕБ і НС для виділення коштів на ліквідацію аварійної ситуації.

Рубрика: Ситуації

17:50 21 жовтня 2021 р.

Львів готовий до зими: дороги посипатимуть сіллю, пішохідну зону - реагентами,- мерія

Цього року для прибирання доріг від снігу буде залучено 137 одиниць комунальної техніки, а також укладено угоди для додаткового залучення ще 107 одиниць приватної техніки. Снігоприбиральна техніка готова до роботи, протиожеледні матеріали закуплені.

Рубрика: Ситуації

19:56 20 жовтня 2021 р.

Відзавтра вступають в дію нові правила міжобласних пасажирських перевезень

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення громадським транспортом будуть можливі лише для пасажирів із документом про щеплення або чинним негативним тестом на COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу