В Україні розпочався осінній призов в армію (відео)

12:32 4 жовтня 2016 р.

Військо поповнять 14 тисяч громадян.

В Україні сьогодні, 4 жовтня, розпочався осінній призов на строкову військову службу. Він включає в себе два етапи – проходження призовної комісії та відправлення у військові частини.

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів, в жовтні-листопаді 2016 року до лав Збройних Сил України та інших військових формувань закличуть 13 908 громадян. Як випливає з розпорядження Кабміну №684-р від 22 вересня, зокрема, 7908 призовників направлять у Збройні Сили України, п’ять тисяч – до Національної гвардії України, а одну тисячу – до Державної служби транспорту.

Уряд спрямував на проведення осіннього призову 41,6 млн. гривень. Зокрема, 23,7 млн. – для Збройних Сил України, 14,9 млн. гривень – для Нацгвардії, 2, 9 млн. гривень – для Держспецтрансслужби

При цьому обсяг видатків на одного призовника становить 2 993 гривень. Зокрема, 2,9 тисячі гривень – грошова допомога, а 93 гривень  – витрати на підготовку і проведення призову, без урахування коштів на харчування та транспорт.

В армію підуть придатні за станом здоров'я до військової служби чоловіки, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, а також ті, хто не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову. Згідно з постановою Кабміну, найбільша кількість призовників очікується з Дніпропетровської – (1500) та Харківської областей (970), найменшу – з Луганської (170) та Донецькій (230). У Києві до призову на строкову військову службу підлягають 570 осіб.

Новобранці не будуть нести службу в зоні АТО. До кінця року до лав Збройних Сил України планують набрати 25-35 тисяч чоловіків. Про це повідомили сьогодні, 4 жовтня, в часописі «Дзеркало тижня. Україна».

dailylviv.com

До теми

22:10 25 листопада 2020 р.

Ремонт вул. Пекарської: від завтра буде перекрито для руху транспорту відрізок від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців

Триває ремонт вул. Пекарської. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 26 листопада і до 1 вересня 2021 буде перекрито для руху транспорту ділянку від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців. Роботи проводить ТзОВ «Вельт Капітал» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Рубрика: Ситуації

14:34 25 листопада 2020 р.

Половина внутрішньо переміщених осіб-пільговиків з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму живуть під Росією

Станом на 24 листопада кількість зареєстрованих в Україні внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму становить 1 млн 458 тис. 737 осіб.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу