В Україні обмежили максимальну щільність житлової забудови

17:00 17 жовтня 2018 р.


Фото: facebook.com/lev.partskhaladz1

При плануванні нового мікрорайону показники щільності населення у великих і найбільших містах припускається підвищувати не більше ніж на 20%.

В Україні з 1 вересня 2018 року набули чинності нові державні будівельні норми з містобудування, які вводять граничні показники щільності населення мікрорайону. Про це повідомив на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

«При плануванні нового мікрорайону показники щільності населення у великих і найбільших містах припускається підвищувати не більше ніж на 20%, тобто до 540 осіб на гектар, за окремими умовами: щоб на території мікрорайону обов'язково розміщувалися підземні автостоянки або багатоповерхові гаражі, вбудовано-прибудовані дитсадки і створювалися озеленені відкриті тераси в житлових і громадських будівлях», – написав Парцхаладзе.

За словами заступника міністра, раніше максимальна щільність населення визначалася на рівні 450 осіб на гектар, але при наявності певного обгрунтування вона могла перевищуватися в кілька разів. Парцхаладзе підкреслив: «Хто як хотів, так і обгрунтував необхідність. В результаті в деяких районах наших міст щільність населення сягала 2000 осіб на гектар. Ми не можемо допустити таке підвищення щільності до тих пір, поки на місцях не буде розроблена актуальна комплексна містобудівна документація: це генеральні плани населених пунктів, детальні плани територій і зонінг».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу