В Україні беруть під посилену охорону аеропорти, вокзали та електростанції, – Прем’єр (відео)

13:00 23 січня 2015 р.

Фото до новини


Фото: d.litsa.com.ua

Керівник уряду Арсеній Яценюк затвердив перелік об'єктів, які відсьогодні посилено охоронятимуть працівники правоохоронних органів.


Агенцція «Укрінформ» передає сьогодні, 23 січня, в повідомленні «Аеропорти, вокзали і електростанції беруть під посилену охорону»:

«Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк затвердив перелік об'єктів, які від сьогодні посилено охоронятимуть працівники правоохоронних органів. Про це він заявив під час селекторної наради з головами облдержадміністрацій, передає кореспондент «Укрінформу».

«Зараз я підпишу доручення, тут є декілька сотень об'єктів загальнодержавного значення, які підлягають обов'язковій охороні Міністерством внутрішніх справ, Національною гвардією та Службою безпеки України», – сказав він. За словами Яценюка, до таких об'єктів відносяться: порти, аеропорти, ряд об'єктів «Укрзалізниці», гідротехнічні споруди, електростанції тощо. 

«Я прошу також керівників обласних державних адміністрацій разом з МВС і СБУ визначити такий критичний перелік об'єктів місцевого значення. У першу чергу це стосується водопостачання, електропостачання, газопостачання і місць масового скупчення людей, тобто там, де може виникати найвищий рівень загрози», – зауважив Прем'єр.

Яценюк також доручив у межах країни подвоїти кількість патрулів на вулицях. Він зазначив, що завдяки таким заходам у Києві та Харкові криміногенна ситуація та загроза терористичних актів значно знизилися».

Про це повідомляється в четвер мна сайті «Укрінформу».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів