У Центрі Довженка можна випити чаю: облаштували пункт обігріву

17:04 11 лютого 2021 р.

Фото до новини

У приміщенні Центру Довженка (пр. Червоної Калини, 81) облаштували пункт обігріву. Відтак всі, хто хотів би погрітись у теплому місці, можуть заходити у центр на чай.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«В таку хурделицю завжди помічний гарячий чай. У Lviv Dovzhenko Centre обладнаний пункт обігріву, в холі можна зігрітися і попити теплого чаю. Сам центр зараз не працює, але в приміщенні чергують охоронці та працівники, що живуть неподалік. Тож, якщо ви замерзли на зупинці громадського транспорту чи просто потребуєте перепочити у теплому місці, — ласкаво просимо», — розповіла Марта Іванишин, директорка Центру Довженка.

Нагадаємо, мерія просить допомагати бездомним та потребуючим людям, а також повідомляти про факти та місця їхнього перебування, якщо вони потребують допомоги, за тел.: 15−80, 233−14−79 або 233−10−49. Зараз у місті в посиленому режимі діють два пункти обігріву — на вул. Кирилівській, 3а та на вул. Личаківській, 56.

Про усі надзвичайні випадки, які можуть трапитись через негоду, мешканців міста просять інформувати «Гарячу лінію» за номером 1580 для оперативного реагування служб.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів