В Одесі відсутні світло і вода
12:20 13 грудня 2025 р.
Лікарні та інші обʼєкти життєзабезпечення в місті переведені на альтернативні джерела живлення.
Про це повідомила Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, пише DailyLviv.com.
"Провела координаційну нараду з профільними міністерствами та керівництвом енергетичних компаній для ліквідації наслідків нічного обстрілу Одеси, - зазначила Юлія Свириденко. - Внаслідок однієї з наймасованіших атак в місті суттєві пошкодження енергетичної інфраструктури, відсутнє світло і вода.
Відновлювальні роботи розпочаті негайно після обстрілів. На місці працюють профільні заступники Міненерго та МВС, ДСНС, профільні служби для якнайшвидшого заживлення і відновлення водопостачання.
На час робіт організований підвіз технічної води та інших необхідних ресурсів по районах.
На місцях працюють пункти незламності.
Лікарні та інші обʼєкти життєзабезпечення в місті переведені на альтернативні джерела живлення. Бювети працюють від генераторів.
Доручила Одеській ОВА інформувати населення про ситуацію із електро- і водопостачанням".
"Внаслідок ворожої атаки без електропостачання залишилися всі тягові підстанції міста, робота трамваїв та тролейбусів тимчасово призупинена. Для забезпечення сполучення організували рух соціальних автобусів", - повідомив начальник Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
