В облдержадміністрації запевнили, що вона координує очищення Львова від сміття

17:20 26 січня 2017 р.

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук стверджує: «Робота не припинятиметься до повного вивезення сміття, нагромадженого у місті».

«Львів очищають від сміття, – роботу координує ОДА», – запевнили сьогодні, 26 січня, в облдержадміністрації.

А директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук повідомив: «У четвер, 26 січня, із території Львова почали вивозити тверді побутові відходи, котрі накопичились на сміттєвих майданчиках. Міське сміття приймають обласні полігони твердих побутових відходів, з якими досягнуто офіційних домовленостей». 

Чиновник також зазначив: «Очистку міста від «непотребу» розпочали одночасно в усіх районах Львова. «Перевізники, що обслуговують Львів, зараз працюють на різних вулицях міста. Робота не припинятиметься до повного вивезення сміття, нагромадженого у місті».

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також нагадали: Сміття зі Львова мають вивезти упродовж семи днів. Роботу координує спеціальна комісія, створена при облдержадміністрації».

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу