В облдержадміністрації запевнили, що забезпечили проїзд автодорогами Львівщини

10:05 5 січня 2017 р.

Траса Львів-Шегині станом на 9:00

Траса Львів-Шегині станом на 9:00
Фото: зі сторінки Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «Facebook»

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації повідомили в четвер, 5 січня, що на державних автомобільних дорогах працюють 54 одиниці техніки.

У повідомленні на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації про стан автомобільних доріг на шосту годину ранку зазначено: «Державні дороги: проїзд забезпечено, покриття – мокре, працюють (чергують) 85 (68) осіб та 54 (50) одиниць техніки. Інші дороги: проїзд забезпечено, покриття – мокре, місцями засніжене, працюють (чергують) 43 (30) осіб та 14 (25) одиниць техніки. Перевали:

Орявсько-Івашківський: проїзд забезпечено, покриття – мокре, сніг, температура – мінус 5°, працюють (чергують) 9 (1) осіб та 6 (1) одиниці техніки. Ужоцький: проїзд забезпечено, покриття – мокре, температура – мінус 5°, працюють (чергують) 8 (0) особи та 3 (0) одиниця техніки».

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу