В облдержадміністрації запевнили, що очистили 552 сміттєвих майданчиків у Львові

09:50 11 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА, за минулу добу у Львові прибрали ще 22 перенакопичених контейнерних майданчиків, за увесь період очистили – 552.

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «На сьогодні ще залишаються перенакопиченими контейнерні майданчики, які обслуговує компанія «АВЕ-Львів». З метою оперативного усунення перенакопичення відходів до прибирання долучилися й інші перевізники твердих побутових відходів. З контейнерних майданчиків, які були напередодні очищені від перенакопичення твердими побутовими відходами, налагоджено поточне вивезення відходів».

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також нагадали: «3 липня запровадили зважування всіх спецавтомобілів з твердими побутових відходів для ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у Львові та захороняють на полігонах. Сьогодні роботи з ліквідації перенакопичення твердих побутових відходів на контейнерних майданчиках тривають. Ведуться роботи з впорядкування полігонів/звалищ, які приймають твердих побутових відходів зі Львова».

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу