В облдержадміністрації відрапортували про 3825 тонн вивезених зі Львова відходів

14:48 2 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

За даними департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА, «прибрано 310 контейнерних майданчиків, що становить 67 % від загальної кількості майданчиків, які були пере накопиченими».

У Львівській облдержадміністрації повідомили в неділю: «За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, станом на дев’яту годину 2 липня, зі Львова вже вивезли більш як 3825 тонн твердих побутових відходів. Прибрано 310 контейнерних майданчиків, що становить 67 % від загальної кількості майданчиків, які були пере накопиченими».

«Робота з вивезення відходів триває, перевізники твердих побутових відходів працюють у посиленому режимі із залученням додаткової спецтехніки, зазначимо, що для забезпечення належного захоронення твердих побутових відходів зі Львова звалища/полігони області відкоригували свої графіки роботи та приймають відходи в нічний час та у вихідні дні». На звалищах/полігонах також залучено додаткову спецтехніку для розгортання та ущільнення відходів з метою забезпечення належного захоронення відходів, що вивозять зі Львова», – поінформували також сьогодні, 2 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу