В екосистемах Львова виникли цього року 26 пожеж

11:00 26 квітня 2018 р.


Фото: facebook.com/MNSLVIV

Незважаючи на всі заборони, прохання й застереження, львів’яни продовжують випалювати суху рослинність.

Про це повідомили сьогодні, 26 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький зазначив: «З початку року у Львові маємо вже 26 пожеж в екосистемах, з них сім – упродовж останнього тижня. Це 23 пожежі сухої рослинності й три – на торфовищах. Це менше, ніж за аналогічний період минулого року. Але тим не менше, люди і далі випалюють суху рослинність».

Віктор Іваніцький розповів також: «Ці пожежі виникають не з якихось технічних чи природних причин, катаклізмів, а з людської недбалості. Люди розпалюють вогнища в недозволених місцях, на торфополях, підпалюють городину або залишають недопалки чи сірники на сухій трав’янистій підстилці. І це спричиняє складні пожежі, які, іноді, доводиться ліквідовувати тижнями.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР наголосив: Тому ми ще раз застерігаємо мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки і не спалювати сухостою, бо це загрожує виникненням масштабних пожеж і завдає значних економічних та екологічних збитків. Також звертаємося до мешканців, щоб при виявленні загорання, навіть дуже незначного, обов’язково телефонували за номером «101» і повідомляти, щоб відповідні служби могли оперативно реагувати».

«За самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу