Уже 187741 військовий отримав статус учасника бойових дій, – Міноборони

16:15 23 грудня 2016 р.


Фото: pobratymy.com.ua

За словами речника міністерства оборони України Оксани Гаврилюк, сім’ям загиблих під час бойових дій військовослужбовців Збройних Сил України виплачено один мільярд 365,5 мільйона гривень.

Речник міністерства оборони України Оксани Гаврилюк запевнила сьогодні, 23 грудня, під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі, що за минулий тиждень відзнаки та цінні подарунки оборонного відомства отримали майже 140 учасників антитерористичної операції. А 250 учасників АТО набули статус учасника бойових дій.

За словами Оксани Гаврилюк, з початку АТО відзнаками міністерства оборони України нагороджено понад 35,5 тисяч військовослужбовців і працівників Збройних Сил України. Натомість статус учасника бойових дій набув 187741 учасник АТО.

Речник міністерства оборони України також запевнила, що продовжуються виплати грошових винагород військовослужбовцям Збройних Сил України, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції. За її словами, українські військовослужбовці отримали понад 148 мільйонів 700 тисяч гривень грошової винагороди.

Зокрема, майже 6 мільйонів 600 тисяч – за виконання бойових завдань у складі підрозділів та майже 141 мільйон – за безпосередню участь у бойових діях. Оксана Гаврилюк також повідомила, що сім’ям загиблих під час бойових дій військовослужбовців Збройних Сил України виплачено один мільярд 365,5 мільйона гривень, а 745 мільйонів гривень допомоги учасники АТО отримали у зв’язку з пораненням та інвалідністю.

Про це повідомили сьогодні, 23 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

21:18 18 січня 2021 р.

Польща потонула в смоґу

У багатьох містах та населених пунктах середня концентрація пилу РМ10 перевищує 150 мікрограмів на кубічний метр повітря. ґ

Рубрика: Ситуації

19:45 18 січня 2021 р.

Львівський прикордонний загін очолив полковник Федорчук

Сьогодні начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби генерал-майор Віктор Бабюк відрекомендував персоналу Львівського прикордонного загону нового очільника.

Рубрика: Ситуації

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу