Усі школи Львівщини, крім самбірських, готові до навчання з 1 вересня, - заступник голови ЛОДА

16:11 26 серпня 2020 р.

Яким воно буде – класичним, дистанційним чи змішаним – покажуть майбутні «коронавірусні зони».

Про це повідомив Іван Собко, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, пише DailyLviv.

На сьогодні ми бачимо загрозу зриву початку навчального року лише у Самборі – це місто перебуває у «червоній зоні» і навчання там не зможуть проводити. В інших містах «помаранчевої» і «жовтої» зон навчання розпочнеться звично, але з певними особливостями, - сказав Іван Собко на засіданні «Як змінить долю львівських вчителів дистанційне навчання?» у Львівському пресклубі.

Він зазначив, що є постанова №42 Кабміну, яка покладає на власників і керівників навчальних закладів додаткові обов’язки, яких ті мусять дотримувати. А всі додаткові фінансові видатки покладаються на бюджети тих рівнів, до яких належить заклад: обласна, державна чи районна адміністрації. Крім того, за словами Івана Собка, виділено понад 1 млн грн для Інституту підвищення кваліфікації – установи, що проводить навчання вчителів і директорів, адаптуючи їх професійно до нових вимог навчання.

Попри те Іван Собко не виключає також варіанту, за яким Львівщина буде змушена перейти на дистанційне навчання. Хоча сам він таку форму здобуття знань не схвалює. 

-  Це і для вчителів навантаження буде більшим, і для учнів - складніше.  Моя донька Марія цьогоріч йде до 1 класу, як батько я –  за класичне, а не за дистанційне чи змішане навчання. Адже тільки живе спілкування з педагогом, на мою думку, може дати дітям якісні знання. Проте, якщо ситуація із коронавірусом загостриться, це доведеться зробити. І ми до цього маємо бути готові,  наголосив Іван Собко.

Довідка

Онлайн-курс про дистанційне і змішане навчання для педагогів і керівників закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти було презентовано під час Всеукраїнської серпневої конференції, яка відбулась в онлайн-форматі 18 серпня 2020 року. Курс розроблений МОН спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Швейцарії в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”, який впроваджується Консорціумом ГО “DOCCU - Розвиток громадянських компетентностей в Україні” та Цюріхського педагогічного університету (PH Zurich, Швейцарія).

Нагадаємо, що МОЗ змінило протиепідемічні заходи для закладів освіти.

Під час засідання 26 серпня 2020 року
Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу