Уряд знову допомагає утеплювати індивідуальні житла

10:00 11 жовтня 2016 р.

В облдержадміністрації запевнили, що жителі Львівщини можуть скористатися обласною програмою, відповідно до якої позичальникам відшкодовується 15-20% річних відсоткової ставки за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження.

Зі 6 жовтня 2016 року відновлено дію Урядової програми з енергоефективності у напрямку придбання населенням енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодування залучених кредитних коштів. Про це повідомили в в прес-службі  Львівської облдержадміністрації, де також запевнили, щ відтепер державні банки – Ощадбанк та Укргазбанк знову видають фізичним особам «теплі» кредити у рамках програми, а мешканці області, які отримають кредит, щоб утеплити власне житло, замінити вікна на енергоощадні, встановити вузли обліку, модернізувати освітлення тощо отримають від держави безповоротну фінансову допомогу у розмірі 35% від суми залучених кредитних коштів.

Така компенсація надаватиметься і тим, хто отримує субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Окрім загальнодержавної програми енергоефективності, жителі Львівщини можуть скористатись обласною програмою, відповідно до якої позичальникам відшкодовується 15-20% річних відсоткової ставки за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження.

Упродовж 2016 року програмами стимулювання населення на здійснення енергоощадних заходів скористались 5514 мешканців області, які отримали кредити на загальну суму понад 93 мільйонів гривень. Сума відшкодування з обласного бюджету склала 14,7 млн грн. З питань участі в урядовій програмі з енергоефективності звертайтеся до Call-центру при Держенергоефективності за телефонами (044) 296-71-60 і 292-32-57 та e-mail: energoefect@saee.gov.ua,energoefect2@saee.gov.ua, energoefect3@saee.gov.ua.

dailylviv.com

До теми

13:36 2 грудня 2020 р.

Львів святкуватиме Різдво у новому форматі

Цьогоріч Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Як зазначив під час брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та Дідух буде встановлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу