Уряд знайшов 2,5 млрд. гривень на реконструкцію траси Львів-Миколаїв

13:35 14 червня 2017 р.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив: «Ми з міністерством фінансів знайшли додаткові 2,5 млрд ресурсу».

«Кабінет міністрів України за ініціативи Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана готує необхідні зміни до державного бюджету на 2017 рік і пропонує парламенту спрямувати додаткові 2,5 млрд. гривень на масштабну реконструкцію дороги Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса-Миколаїв. Про це глава Уряду повідомив під час засідання уряду у середу», – повідомили сьогодні, 14 червня, на «Урядовому порталі».

Володимир Гройсман анонсував це ще під час огляду дорожніх робіт у Львівській, Волинській та Тернопільській областях наприкінці травня. Натомість сьогодні він повідомив: «Тоді я сказав, що внесу пропозицію, щоб зробити капітальну реконструкцію дороги Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса-Миколаїв. За цей час ми з міністерством фінансів знайшли додаткові 2,5 млрд ресурсу». 

Відтак, глава уряду запевнив: «Ми будемо готувати зміни до бюджету і будемо пропонувати парламенту ухвалити це рішення, підтримати ці 2,5 млрд. Це дасть можливість у цьому році дуже інтенсивно робити цю дорогу, яка є дуже важливою».

Володимир Гройсман також зауважив, що дорога, яка знаходиться у жахливому стані, є магістраллю національного значення, що з'єднує західний кордон країни з портами та якою щоденно користуються мільйони громадян. Прем'єр-міністр наголоситв: «Ми внесемо пропозиції українському Парламенту щодо масштабної реконструкції, модернізації дороги Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса-Миколаїв. У нас є всі шанси до середини липня за підтримки Парламенту ухвалити ці рішення. Своєю чергою, «Укравтодор» готовий забезпечити належну організацію робіт на ділянці цієї дороги».

Про це повідомили сьогодні, 14 червня, на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу