Уряд призначив нового керівника поліції

13:05 8 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: unian.ua

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що Сергій Князєв має багаторічний досвід роботи в карному розшуку й бойовий досвід у зоні АТО.

Кабінет міністр призначив генерала поліції третього рангу Сергія Князєва керівником Національної поліції України. Таке рішення уряд прийняв у середу.

Представляючи обрану кандидатуру міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про досвід роботи Князєва: «Він зараз працює начальником департаменту карного розшуку Національної поліції України. Освіта – вища юридична, загальний стаж роботи в правоохоронній системі – 28 років, має вчене звання кандидата юридичних наук, кавалер ордена Данила Галицького. Сергій Князєв має багаторічний досвід роботи в карному розшуку, пройшов шлях від оперуповноваженого Білої Церкви до керівника кримінальної поліції Київської області, за останні три роки Князев успішно керував обласними управління Закарпатської, Рівненської областей, був першим заступником в Донецькій області. Князев має також бойовий досвід у зоні АТО».

Натомість Сергій Князєв, виступаючи на засіданні уряду, запевнив, що «непримиренна боротьба із злочинністю і продовження реформ – це основний девіз і основні завдання», які буде покладено перед ним і більш як 100-тисячним колективом. Своєю чергою, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав «дуже важливим» послужний список Князєва і його досвід роботи у карному розшуку.

Про це повідомили сьогодні, 8 лютого, в інтернет-виданні «Українська правда».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини