Уряд дає Львівській облдержадміністрації 50 мільйонів гривень для утилізації сміття

16:24 12 липня 2017 р.


Фото: ukrinform.com

Володимир Гройсман заявив: «У міському бюджеті Львів є достатньо грошей, але там, де потрібно, щоб держава допомогла, ми завжди допоможемо».

Кабінет міністрів надає Львівській обласній державній адміністрації 50 мільйонів гривень для утилізації сміття. Про це заявив сьогодні, 12 липня,  прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабміну.

Дослівно ж він сказав: «Ми неодноразово урядом працювали над тим, щоб допомогти Львову, щоб навести лад у місті. Я направляв представників уряду. Я направляв віце-прем'єра Кістіона, віце-прем'єр-мінстра Віталія Зубка, щоб організувати роботи щодо вивезення твердих побутових відходів зі Львова. Дуже конструктивно було прийняте рішення, що обладміністрація взяла на себе це абсолютно важке завдання і зараз займається вивезенням і утилізацією твердих побутових відходів. Для цього ми спрямовуємо обласній державній адміністрації, як було обіцяно 50 мільйонів гривень, але вважаю, що всі 100% фінансування всіх проектів має виконуватися за рахунок місцевого бюджету Львова. Там є достатньо грошей, але там, де потрібно, щоб держава допомогла, ми завжди допоможемо».

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

12:24 5 грудня 2021 р.

У понеділок, 6 грудня, тролейбус № 25 не курсуватиме

У понеділок, 6 грудня, на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудуться урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України. У зв’язку з їх проведенням будуть перекриті вул. Героїв Майдану та вул. Стрийська (від вул. І. Франка до вул. Сахарова).Відтак будуть зміни у русі громадського транспорту.

Рубрика: Ситуації

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу