Упродовж трьох днів у Львові можна буде сплачувати лише 50% штрафу, виписаного патрульним

22:42 28 вересня 2015 р.


Фото: Zaxid.net

За тиждень нововведення поліцейські покарали лише шістьох порушників.

У львів'ян є погана звичка – переходити дорогу, де заманеться. Відтепер з нею почали боротись поліцейські. За зміну два Андрії мали б скласти близько сотні протоколів на несумлінних пішоходів. Але поки що їх не карають. На перший раз патрульні обмежуються попередженням. За тиждень нововведення оштрафували лише шістьох львів'ян, троє з них були напідпитку. Штраф невеликий – 51 гривня. Але всі порушники скаржаться, що така сума б’є по кишені.

Зазвичай порушники виправдовуються: «Не побачив», «Поспішаю», «Далеко перехід» і навіть «Болять ноги». Але поліцейських слухаються усі. Не хочуть потрапити до відділку. Патрульний Андрій Морквич розповів: «Якщо особа, яка порушила, має документи, які можуть засвідчити особу – викликаємо автопатруль. Так як в авто є адміністративні протоколи – складаємо протокол. Виносять постанову і людина може оплатити штраф, а як немає документів, які можуть засвідчити її особу, доставляємо її у райвідділ». 

Вже зі 7 жовтня для порушників підготували «сюрприз» – якщо вони забажають погасити штраф за три дні, то заплатять лише 50 %. Про це повідомили сьогодні, 28 вересня, на «Телеканалі новин «24».

dailylviv.com

До теми

16:42 23 жовтня 2021 р.

25 жовтня мобільні групи відзвітують про результати посилення контролю на Львівщині за пасажирськими перевезеннями

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться брифінг щодо роботи спільних мобільних груп щодо посилення контролю у сфері пасажирських перевезень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу