Українці вже сформували 698 територіальних громад

17:40 2 січня 2018 р.


Фото: зі сторінки Геннадія Зубка в інтернет-мережі «Facebook»

Віце-прем'єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко запевнив у вівторок: «В Україні сформовано 698 об'єднаних територіальних громад».

Геннадій Зубко поінформував також сьогодні, 2 січня: «Ми маємо 665 ОТГ, в яких вже відбулись перші вибори, ще 33 громади очікують рішення ЦВК щодо призначення перших виборів. У цих громадах проживає понад шість мільйонів українців і понад 29% території країни охоплені ОТГ».

«Лідирують за темпами об'єднання громад Дніпропетровська та Житомирська області. Крім того, стосовно шести громад ОДА готують звернення до ЦВК стосовно проведення перших виборів. А у 27 ОТГ розпочалась процедура приєднання», – повідомив також віце-прем'єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

11:07 18 вересня 2021 р.

За кілька годин в центрі Львова перекриють частину вулиць через концерт. Які саме

Патрульні поліцейські забезпечуватимуть охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху під час концерту Океану Ельзи, який відбудеться на площі біля пам'ятника Івану Франку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу