Українську польову кухню «заправляють» дровами, а не дизелем, як американську

20:02 16 жовтня 2015 р.

Польова американська кухня – це контейнер на колесах. Всередині вона має холодильник, чотири пічки, і може нагодувати 800 солдатів.

Про це сьогодні, 16 жовтня, під час дискусії на тему: «Коли українських військових будуть харчувати за стандартами НАТО? Що для цього потрібно?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив сержант першого класу, кухар ЗС США Джейкоб Хостетлер (Jacob Hostetler).

- Забирає тільки дві години, щоби все скласти-розкласти і чотири – щоби приготувати саму їжу,- каже він.

За його словами, пічки пересувної кухні працюють за допомогою дизельного пального або іншого палива, щоб не спричинити вибуху. При тому він додав, що української польової кухні, яка палиться дровами, він не бачив.

А ось керівник Регіонального медіа-центру Міноборони України (м. Львів), полковник Олександр Поронюк вважає українські польові кухні досить ефективним способом приготування їжі.

- Є різні польові кухні, які розраховані на сто, двісті, триста осіб. І в умовах коли немає газу, інших горючих речовин, то на дровах дуже гарно готується і каша, і картопля. І досить часто люди, які харчувалися на польовій кухні, згадують солдатську кашу з приємністю, - каже український полковник. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

17:12 5 березня 2021 р.

Грядівська сільрада перед виборами роздала землі на десятки млн грн. Правоохоронці розслідують кому

Правоохоронці розслідують те, як і кому роздавали землю на території Грядівської сільради в минулі роки. Упродовж 2020 року Грядівська сільська рада роздала 62 гектари землі.

Рубрика: Ситуації

12:44 5 березня 2021 р.

Після випадку з контрабандою в українському посольстві змінять правила використання дипломатичного транспорту

Співробітників посольства України в Польщі, яких спіймали на контрабанді, вже звільнили. На сьогодні готуються певні зміни до правил використання дипломатичного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:25 5 березня 2021 р.

Муніципальна варта охоронятиме 14 об'єктів. Названо ціну послуги

Сьогодні, 5 лютого, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення, яким затвердили перелік комунальних об'єктів Львівської міської ради, охорону громадського порядку та безпеки яких буде здійснювати ЛКП «Муніципальна варта» у березні-квітні 2021 року. Депутати Львова хочуть ліквідувати Муніципальну варту

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу