Українські рятувальники отримали неподалік Львова гуманітарну допомогу з Канади

14:35 14 вересня 2017 р.


Фото: lviv.dsns.gov.ua

Гуманітарна допомога канадських пожежників буде розподілена між п’ятьма обласними управліннями ДСНС.

Представники пожежної служби Канади й волонтерської організації «Firefighter Aid for Ukraine – Amigo Relief Missions, Ltd» під керівництвом професійного пожежного Кевіна Рояла й за підтримки організації «Ротарі-Клуб «Львів» та провінційної ради Конгресу українців Канади передали в середу, 13 вересня, в селі Солонка в Пустомитівському району в якості пожертви гуманітарну допомогу українським рятувальникам. Зокрема, колеги-вогнеборці з міста Едмонтона в Канаді передали українським рятувальникам захисне пожежне обладнання, робочий одяг, пожежні інструменти і робоче обладнання. Окрім цього, частину гуманітарного вантажу передадуть  до Комунальної 4-ї міської клінічної лікарні.

Як зазначили канадські пожежні, гуманітарна допомога направляється з метою підвищення здатності України в наданні екстреної медичної допомоги фізичним особам, сім’ям та громадам. Гуманітарна допомога буде розподілена між п’ятьма обласними управліннями ДСНС України та передана у підпорядковані підрозділи, аби покращити їх матеріально-технічну базу, а рятувальники отримають додатковий якісний бойовий одяг.

Про це повідомили в прес-службі Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

17:09 29 листопада 2020 р.

Екскандидат у мери Львова очолив Львівську палату сертифікованих архітекторів

У Львові на конференції Львівської обласної організації національної Спілки архітекторів, що проходила у Пороховій вежі, архітектора Ігоря Кузьмака обрали головою Львівської регіональної палати сертифікованих архітекторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу